Skocz do zawartości

Historia edycji

aru

aru

25 minut temu, mhtyl napisał:

Akurat nie trafiłeś, ja żadnej traumy nie mam, za to Ty masz ogromną.

A jak chcesz ze mną rozmawiać to odpowiadaj na pytania jakie Ci zadałem a nie na pytanie odpowiadasz pytaniem, to jest oznaka słabości.

..............

widocznie jestem słaby, a i może po prostu boję się Ciebie :bezradny:

Cytat

Akurat urobobas nie zalicza się do moich kolegów a już na pewno nie do przyjaciół.

skoro tak pomyślałeś to się mocno rozczarowałem, brałem Cię za bardziej ogarniętego

 

forma jest na próbę, rozumiem, że jak się sprawdzi, a to chyba zależy dużo od Forumowiczów, to zostanie wrzucony luz i dalej się potoczy samo, no chyba, że Twój forumowy przyjaciel dalej będzie chlewił  i będzie jak zwykle :bezradny:

no comment zeniu -nie zejdę na takie dno

aru

aru

8 minut temu, mhtyl napisał:

Akurat nie trafiłeś, ja żadnej traumy nie mam, za to Ty masz ogromną.

A jak chcesz ze mną rozmawiać to odpowiadaj na pytania jakie Ci zadałem a nie na pytanie odpowiadasz pytaniem, to jest oznaka słabości.

..............

widocznie jestem słaby, a i może po prostu boję się Ciebie :bezradny:

Cytat

Akurat urobobas nie zalicza się do moich kolegów a już na pewno nie do przyjaciół.

skoro tak pomyślałeś to się mocno rozczarowałem, brałem Cię za bardziej ogarniętego

 

forma jest na próbę, rozumiem, że jak się sprawdzi, a to chyba zależy dużo od Forumowiczów, to zostanie wrzucony luz i dalej się potoczy samo, no chyba, że Twój forumowy przyjaciel dalej będzie chlewił  i będzie jak zwykle :bezradny:

no komment zeniu -nie zejdę na takie dno

×
×
  • Utwórz nowe...