Skocz do zawartości

Historia edycji

Kar

Kar

1 godzinę temu, Jakub Czarnota napisał:

Dobra chłopaki, bo szczerze ja się mocno pogubiłem :D 

Możecie to jakoś wypisać w punktach - tzw. kolejkę kroków? :)

P.S. Ile może kosztować prawnik, który by ogarnął całość? :) (ma ktoś pojęcie)? 

Oddaje możliwość wypisania kolejki kroków inspektorowi I klasy budowlanej. Chętnie sama je poznam. Bo na moje pytania nie odpisuje

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

 

 

Cytat

Nie chce mi się już prostować i pokazywać jak kłamiesz i mijasz się z prawdą bo to nic nie da. Najpierw piszesz bzdury a potem gdy ja podaje jakieś źródło lub gdy sprawdzisz swoją wiedzę z internetem piszesz że tak samo pisałaś :) 

Przykład? Z ostatniej chwili twoje wywody ukazujące brak podstawowej wiedzy a podobno przez 3 lata uzgodniłaś ok. 300 projektów WZ pod względem klasy ziemi, a ja robię to od 30 lat i jestem inspektorem I klasy budowlanej a w wolnych chwilach jestem konsultantem wojewódzkim od architektury miejskiej B| 

Podaj przykład obrazujący brak podstawowej wiedzy.. co jest nie prawdą i jakie jest inne postępowanie ?

 

Kar

Kar

1 godzinę temu, Jakub Czarnota napisał:

Dobra chłopaki, bo szczerze ja się mocno pogubiłem :D 

Możecie to jakoś wypisać w punktach - tzw. kolejkę kroków? :)

P.S. Ile może kosztować prawnik, który by ogarnął całość? :) (ma ktoś pojęcie)? 

Oddaje możliwość wypisania kolejki kroków inspektorowi I klasy budowlanej. Chętnie sama je poznam. Bo na moje pytania nie odpisuje

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

 

 

Cytat

Nie chce mi się już prostować i pokazywać jak kłamiesz i mijasz się z prawdą bo to nic nie da. Najpierw piszesz bzdury a potem gdy ja podaje jakieś źródło lub gdy sprawdzisz swoją wiedzę z internetem piszesz że tak samo pisałaś :) 

Przykład? Z ostatniej chwili twoje wywody ukazujące brak podstawowej wiedzy a podobno przez 3 lata uzgodniłaś ok. 300 projektów WZ pod względem klasy ziemi, a ja robię to od 30 lat i jestem inspektorem I klasy budowlanej a w wolnych chwilach jestem konsultantem wojewódzkim od architektury miejskiej B| 

Podaj przykład obrazujący brak podstawowej wiedzy.. co jest nie prawdą i jakie jest inne postepowanie ?

Cytat

 

Skrótowo to Ty tylko tu mówisz, odrolnienie a wyłączenie z produkcji rolnej to są dwie różne rzeczy.

Tak i to też Ci wyjaśniłam. Czym jest jedno i drugie. Pytając czy czasem ty 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...