Skocz do zawartości

Historia edycji

MichaelAngelo7

MichaelAngelo7

Malowałem pendzlem , obawiam ze ze ta podłoga wytrzyma góra dwa lata i znowu bedzie trzeba cyklinować , ale zrobię tak ze papierem ściernym zetre delikatnie te 5 desek co widać różnice i na to położę ostatnia warstwę tego lakieru co mi został bo już nic lepszego nie wymyślę 
Z tego co się dowiedziałem to błąd zrobiłem ze pomalowałem lakierobejcą powinienem pomalować bejca a potem lakier i nie lakier wodno polutetwanowy tylko zwykły bezbarwny do parkietów z połyskiem ,l

Myslalem ze istnieje jakiś magiczny lakier który położę jak żywice epoksydowa chociaż jakby może było to i to bym zrobił a może to jest rozwiązanie?

MichaelAngelo7

MichaelAngelo7

Malowałem pendzlem , obawiam ze ze ta podłoga wytrzyma góra dwa lata i znowu bedzie trzeba cyklinować , ale zrobię tak ze papierem ściernym zetre delikatnie te 5 desek co widać różnice i na to położę ostatnia warstwę tego lakieru co mi został bo już nic lepszego nie wymyślę 
Z tego co się dowiedziałem to błąd zrobiłem ze pomalowałem lakierobejcą powinienem pomalować bejca a potem lakier i nie lakier wodno polutetwanowy tylko zwykły bezbarwny do parkietów z połyskiem ,l

Myslalem ze istnieje jakiś magiczny lakier który położę jak żywice epoksydowa chociaż jakby może było to i to bym zrobił 

MichaelAngelo7

MichaelAngelo7

Malowałem pendzlem , obawiam ze ze ta podłoga wytrzyma góra dwa lata i znowu bedzie trzeba cyklinować , ale zrobię tak ze papierem ściernym zetre delikatnie te 5 desek co widać różnice i na to położę ostatnia warstwę tego lakieru co mi został bo już nic lepszego nie wymyślę 
Z tego co się dowiedziałem to błąd zrobiłem ze pomalowałem lakierobejcą powinienem pomalować bejca a potem lakier i nie lakier wodno polutetwanowy tylko zwykły bezbarwny do parkietów z połyskiem ,l

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...