Skocz do zawartości

Domek letniskowy


Recommended Posts

Witam serdecznie. Myślę intensywnie o domku letniskowym na swojej rolnej działce. Problemy mam dwa: pierwszy to zapracowany mąż ktory podchodzi do tematu negatywnie (i tu należy nadmienić że to budowlaniec z zapleczem sprzetowym i możliwościami budowy po kosztach ). Drugi to taki ,że blisko mojej dzialki bedzie szla obwodnica ... a plusem jest to ze naokoło sa sady i fort wiec mnostwo zieleni ptaków nawet dziki i sarny. To 36 arow ogrodzonego sadu z drzewami ozdobnymi i kwiatami. Pytanie czy jest sens inwestowac? Sprzedac nie moge (mega sentyment ), a poza tym kto by kupił? Więc chce postawic domek na razie bez ocieplenia ale zeby w razie czego moc go przenieść , sprzedac... Mieszkam w centrum wiec halas obcy mi nie jest a pewnie i tak zrobią ekrany. W domku pewnie cale lato a pewnie i jesien byliby moi rodzice ktorzy całe zycie o tym marzyli ale nie mieli nigdy mozliwosci i finansów...  W tym roku na wakacje nie pojedziemy (epidemia),wiec kasa mogłaby pojsc na domek. Moja prosba jest taka: potrzebuje zdiecia domku juz gotowego najlepiej budowanego przez złotą rączkę . Muszę udowodnic mężowi ze warto i mozna tanio, powoli do przodu. W tym roku wystarczylby mi sam pusty domek z malym oknem. Kiedys przeciez mozna wstawic wieksze okno, docieplic, doprowadzic prad itp.... Znam mojego męża i wiem ze jak juz zacznie to skonczy a czego nie wie to sie dowie... syn stolarza z maszyna do strugania desek itp... wykonczeniowke ma w malym palcu ale stres go paraliżuje i musze wyrwac go z tego błędnego koła niemocy...Mamy dwójkę malych dzieci które uwielbiają tam jeździć ale nie mam samochodu... Musi byc domek zeby moc tam nocowac, schowac kosiarke w przeciwnym razie to orka na ugorze... 

Jesli sam wybudowałes domek wlasnym nakladem pracy i mozesz pokazac zdiecia z budowy i udowodnic ze pomału można to proszę podziel sie ze mna swoim doswiadczeniem... bo oszaleję ..

Z góry bardzo dziękuję...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...