Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Dtx

Jakie to plytki podlogowe ?

Recommended Posts

Witam, co to za plytki podlogowe w kuchni?

Szukalem w kolorach beżu oraz kremowego i na nic nie natrafilem podobnego. Prosze o wasza pomoc

blat-w-kuchni-pomysly-na-oswietlenie-13.jpg

podejrzewam, że jest biały, tylko kolory na zdjęciu pokazują kremowy (odbijanie się ciepłego światła).

Ale kremowe masz np. z Opoczna: https://nexterio.pl/157636,Gres-szkliwiony-G110-Krem-297x598-cm-g-II-Opoczno.html

na ścianie jest zacierany tynk dekoracyjny udający beton.

Edytowano przez Elfir (zobacz historię edycji)
  • Dziękuję 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tak będzie lepiej, bo tu raczej nikt Ci nie odpowie co się lepiej opłaca. Może jakieś forum o nieruchomościach jeśli istnieje takie. A najlepiej wybudować coś swojego a nie kombinować.  
    • Xddd spadam stąd. Na razie. BTW forum ma jakiegoś moderatora? Czy tu tak można sobie cisnąć od starych pierdzieli, mało ambitnych i dziewczyn z poprawczaka?   Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka        
    • To jest rzeczywistość typa co ma łeb nabity obłędnymi liberalnymi ideałami, chyba, bo czym innym. No może też w poprzednim rozdaniu był beneficjentem tamtej władzy albo ktoś z jego rodziny i dlatego teraz tak zaciekle zwalcza obecną.  To jest chore i głupie. Sam nie jestem wcale zwolennikiem, ale staram się racjonalnie i obiektywnie oceniać. No ludzie to lepsi są ci co nic nie robili, czy ci którzy pewnie nie doskonale, ale jednak coś robią.      
    • I wszystko jasne. I koniec dyskusji. Retro, szczęście że nie zostaliśmy nazwani lewakami. Upiekło się nam 
    • No naprawdę udajesz, czy jesteś tak ograniczona ?. Wszak pisałaś kilka postów wyżej że "mieszkań komunalnych jak na lekarstwo" , to Ci tłumaczę dlaczego tak jest i co dzieje się z tymi mieszkaniami i dlaczego jest ich tak mało. Teraz wiesz o co chodzi czy jeszcze nie za bardzo ?   Więc jednak takie wynajmowanie to zło i chcesz przed tym ustrzec swoje pisklęta. Bo gdyby było takim dobrem to po co ich strzec.???   Wiesz co....., czytam ja ten Twój plan życiowo-biznesowy i powiem tak. To że mało ambitny to oczywiste, ale przypomina mi on plany tych dziewczyn które wychodziły z poprawczaka, pokazywanych kiedyś w tv i jak szybko i brutalnie życie korygowało te mądre plany.  No nic zobaczymy może wam się uda. Takie wtrącenie:   Gdy w ostatniej czystej rzece zdechnie ostatnia ryba, gdy wytną ostatnie drzewo - ludzie przekonają się, że pieniądze nie nadają się do jedzenia. Ten gatunek musi chyba wyginąć.   Trafiłeś stary pierdzielu kulą w płot.  Takich warunków bytowo finansowych to ty i wielu podobnych tobie, mogą mi tylko pozazdrościć. Bardzo Cię proszę nie wypisuj już więcej na łamach tego forum takich idiotyzmów, bo to naprawdę nie przystoi osobie w pewnym wieku, a pewnie też ojcu i dziadkowi.  Nie potrafisz zrozumieć że cały cywilizowany świat ma programy socjalne, a ty przysrałeś się do naszych jak głupi i napierdzielasz jedno i to samo. No nic, zrobimy jeszcze porządek z nadzwyczajną kastą i może w końcu zapanuje jakiś ład w tym kraju, a stare pierdziele jak dinozaury, prędzej czy później same wyginą.          
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...