Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

Te domy sa tak różne, że ciężko porównywać.

Raczej wyjdź z innego założenia - masz wjazd od południa, przez co dobrze byłoby dom ustawić tak by łapał jak najwięcej słońca. Ale z drugiej strony warto byłoby go przynajmniej w jakimś stopniu otworzyć na ogród z tyłu.

Zastanów się czy wygodnie będzie pracować w kuchni nagrzewanej latem południowym słońcem? Wiem, ze są rolety, ale chyba nie chodzi o to, by sie odcinać od świata.

Może więc kuchnia niekoniecznie od frontu a od ogrodu? Z widokiem na bawiące się dzieci, z bezpośrednim wyjściem na taras?

 

Poza tym pokoje dzieci - lepiej by jak najdłużej były oświetlone światłem słonecznym, a więc skierowane na południe. Chyba, że masz działkę przy ruchliwej drodze i od frontu może być hałas?

 

Cos jak Verona od Lipińskich?

Albo taki układ:

837d408ccffab8a3gen.jpg

lub 

 

96251b4d7aa99598gen.jpg

Elfir

Elfir

Te domy sa tak różne, że ciężko porównywać.

Raczej wyjdź z innego założenia - masz wjazd od południa, przez co dobrze byłoby dom ustawić tak by łapał jak najwięcej słońca. Ale z drugiej strony warto byłoby go przynajmniej w jakimś stopniu otworzyć na ogród z tyłu.

Zastanów się czy wygodnie będzie pracować w kuchni nagrzewanej latem południowym słońcem? Wiem, ze są rolety, ale chyba nie chodzi o to, by sie odcinać od świata.

Może więc kuchnia niekoniecznie od frontu a od ogrodu? Z widokiem na bawiące się dzieci, z bezpośrednim wyjściem na taras?

Cos jak Verona od Lipińskich?

Albo taki układ:

837d408ccffab8a3gen.jpg

lub 

 

96251b4d7aa99598gen.jpg

Elfir

Elfir

Te domy sa tak różne, że ciężko porównywać.

Raczej wyjdź z innego założenia - masz wjazd od południa, przez co dobrze byłoby dom ustawić tak by łapał jak najwięcej słońca. Ale z drugiej strony warto byłoby go przynajmniej w jakimś stopniu otworzyć na ogród z tyłu.

Zastanów się czy wygodnie będzie pracować w kuchni nagrzewanej latem południowym słońcem? Wiem, ze są rolety, ale chyba nie chodzi o to, by sie odcinać od świata.

Może więc kuchnia niekoniecznie od frontu a od ogrodu? Z widokiem na bawiące się dzieci, z bezpośrednim wyjściem na taras?

Cos jak Verona od Lipińskich?

Albo taki układ:

837d408ccffab8a3gen.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...