Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
adamo82

wylewka

Recommended Posts

Cytat

Najlepiej czy najtaniej?

no wiadomo ze najlepiej ale np jak mam piach to fajnie bylo by to wykorzystac po co placic , jaki koszt takiej wylewki betonowej jak firma przyjezdza i robia? orintacyjnie?!

Wykonawcy podają cenę za metr kwadratowy - teraz ceny trochę przystopowały - ale ciągle zmieniają się jak w kalejdoskopie - no i zależy jeszcze w jakim regionie Polski - mogą się różnić nawet o 50%!!!!!

Jestem w firmie która wykonuje wylewki betonowe miksokretem spalinowym... koszt w Lublinie i okolicach to 9zł/m kw- chudy beton.. a główna wylewka to koszt 10zł/m kw bez układania stropiany, a jeżeli my uładamy stropian to 11zł/m kw... oczywiscie wykonujemy podłoża także w innych regionach polski- np. w Warszawie jest to koszt ok.15/16 zł/m kw..... zainteresowanych prosze o kontakt- 798-108-529

Nasza firma oferuje Państwu wykonanie posadzki (szlichty cementowej) o wysokiej jakości. Posadzki wykonujemy metodą półsuchą za pomocą agregatu spalinowego (tzw. Mixokret). Posadzki są idealnie wypoziomowane.
Do ostatecznej obróbki wylewek używamy mechanicznej zacieraczki dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia (panele, płytki, deski parkiet, kamień).
Oferujemy bezpłatną możliwość wcześniejszego obejrzenia budowy w celu doradztwa oraz wyjaśnienia klientowi wszelkich ewentualnych problemów.

Zakres naszej usługi obejmuje:
- ułożenie foli budowlanej
- ułożenie styropianu, styroduru lub wełny mineralnej
- ułożenie dylatacji
- rozłożenie siatki zbrojeniowej
- rozprowadzenie i zatarcie na gładko zaprawy półsuchej

Nasza ekipa jest w stanie wykonać 150-300m2 dziennie, w zależności od wielkości powierzchni i ilości pomieszczeń.
Cena waha się w granicach od 10 do 13zł za m2
Tel. Kontaktowy 693-813-083

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Zasyp piaskiem i zakituj na wiosnę.
    • Jak wysoko ten komin wystaje ponad dach? Jeżeli nie jest zbyt długi problemów raczej nie będzie. Powietrze w kominie nie zdąży się zbytnio schłodzić i wilgoć się nie wykropli. Wełna którą owinięty jest komin najlepiej niech nie będzie niczym więcej owinięta, ostatecznie folią dachową o dużej paroprzepuszczalności.W żadnym razie zwykłą folią budowlaną.
    • Na wstępie witam wszystkich forumowiczów :)    Poszukuję ekipy, która "wykona" mój dom. Od ław fundamentowych, aż po szczyty z wyłączeniem kilku szczegółów, które chciałbym zrobić sam. Chodzi o stan surowy, otwarty.    Kilka słów o budynku: - powierzchnia zabudowy 142,6 m2 (9,74 x 14,64m)  - budynek z poddaszem użytkowym, - 8-10 warstw bloczków M6 - budowa z gazobetonu (ytong, solbet), w technologii na klej - strop teriva    i w zasadzie nie wiem co jeszcze mogę podać, najchętniej prosiłbym o kontakt z ewentualnymi zainteresowanymi wykonawcami - wtedy udostępnię rysunek techniczny z projektu.  Budowa w Krzyszkowie koło Rokietnicy (Poznań).   kontakt: dariusz.nowakowski@zhp.net.pl lub telefon 784 828 438
    • To jest stwierdzenie w stylu "przespałem się z blondynką, ale zastanawiam się czy brunetka nie byłaby lepsza". Litości! Jeśli mamy coś porównywać to poproszę o szczegóły! Typ, model, producent, specyfikacja techniczna... Inaczej to jest pie.....nie kotka przy pomocy młotka.  A termostat mechaniczny od elektronicznego różni się tym, że mechaniczny ma przeważnie ustaloną pętlę histerezy, a elektroniczne często mają ją programowalną (ustawianą).
    • Gość Mario80
      Kupiłem elektroniczny termostat ale zastawiam sie czy jednak klasyczny mechaniczny nie jest lepszy. W mieszkaniu mam podzielniki ciepla na kazdym grzejniku. Przy zastosowaniu zwykłego termostatu ustawiam sobie na 2ke, i grzejnik jest lekko ciepły u gory, w połowie juz zimny. Mam wrażenie że termostat mechaniczny lepiej reaguje na zmiany temp. W pokoju i stopniowo dozuje więcej lub mniej ciepła do pomieszczenia. Natomiast po zamontowaniu elektronicznego termostaty ustawiłem sobie pory grzania, ale gdy akurat jest w cyklu temperatury dzienniej i wyczuje spadek temp wewnątrz to puszcza grzejnik na maksa dając znac podzielnikowi o większym zużyciu. Poza tym przy takiej pracy odczuwalne jest plywanie temp w pomieszczeniu, gdzie przy term mechanicznym bylo to niezauwazalne.. Nie wiem czy taki elektroniczny termostat da jakąkolwiek oszczędność w rachunkach za ogrzewanie.
  • Popularne tematy