Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

2 godziny temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Że właścicielom się podoba , a innym niekoniecznie ?

Nie istnieje coś co podoba się wszystkim.

Antagoniści piszą że im się nie podoba i mają do tego prawo - ocena subiektywna

Ale cała dyskusja nie jest o tym że jednym się podoba, a drugim nie. Chodzi o to, że ci, którym sie nie podoba - twierdzą że mają "smak gust i wykształt" - i ci ktorym się podoba mniej lub więcej, powinni się dokształcić i zmienić gust :wallbash:.

A więc chodzi o narzucanie innym swych wyborów, o nieuzasadnione poczucie wyższości i brak tolerancji - i to mi się nie podoba! 

2 godziny temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Myślę że można te parędziesiąt lat poczekać i zobaczyć

Można - ale to nie ja narzucam, co się ma komuś podobać  - więc nie wiem skąd do mnie twoje uwagi.

Skieruj je do demo i Elfir - to oni chcą dyscyplinować architektektów (dlaczego nie również projektantów, może oni wszyscy mają taki smak i "czują blusa" jak demo???) i inwestorów wg swego gustu. 

zenek

zenek

2 godziny temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Że właścicielom się podoba , a innym niekoniecznie ?

Nie istnieje coś co podoba się wszystkim.

Antagoniści piszą że im się nie podoba i mają do tego prawo - ocena subiektywna

Ale cała dyskusja nie jest o tym że jednym się podoba, a drugim nie. Chodzi o to, że ci, którym sie nie podoba - twierdzą że mają "smak gust i wykształt" - i ci ktorym się podoba mniej lub więcej, powinni się dokształcić i zmienić gust :wallbash:.

A więc chodzi o narzucanie innym swych wyborów, o nieuzasadnione poczucie wyższości i brak tolerancji - i to mi się nie podoba! 

2 godziny temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

Myślę że można te parędziesiąt lat poczekać i zobaczyć

Można - ale to nie ja narzucam, co się ma komuś podobać  - więc nie wiem skąd do mnie twoje uwagi. Skieruj je do demo i Elfir - tooni chcą porządkować architekturę wg swego gustu 

×
×
  • Utwórz nowe...