Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
covo

monitoring mieszkania, a RODO

Recommended Posts

będąc we wspolnocie mieszkaniowej - zakłada się własny monitoring mieszkania, na zewnatrz drzwi wejsciowych do mieszkania (monitoring działa 24/h,rejestracja video <-- jest czujnik ruchu).

1. Jak ma się do tego RODO?

2. jeśli nie ma się w ogole - jakie wobec tego są inne uwarunkowania prawne?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• W temacie izolacji. Mam za ścianą młodą parę z półrocznym dzieckiem. Żrą się na potęgę od kilku miesięcy, ale to, co się teraz odpiernicza, przechodzi ludzkie pojęcie. Codziennie darcie mordy po kilka godzin. Siedzę wczoraj, godzina 22.30, TV wyłączony, bo pracuję i muszę się skupić. I po raz kolejny kłótnia ... darli się tak, że każde słowo słyszałam. Nie wytrzymałam, kij z moim spokojem, ale dzieciaka szkoda, w takiej patologii się wychowywać. Poszłam, zapukałam, i powiedziałam, że jeśli się nie uspokoją z tymi kłótniami, ktoś w końcu się wkurzy i zadzwoni na policję i będą mieli problemy łącznie z możliwym odebraniem dziecka (bardzo młodzi ludzie, pomyślałam, że to bardziej przemówi do ich rozumów). Usłyszałam od kobiety, że ona nie chce z nim mieszkać. No to mówię jej, że proszę się zgłosić do odpowiednich instytucji, ale kłótnie muszą ustać.  Zobaczymy. Mam nadzieje, że ogarną swoje sprawy. Naszło mnie na ten wpis, bo siedzę w pracy i tak sobie słucham właśnie w radio, że odkąd nastała izolacja, zwiększył się odsetek przemocy domowej.
    • Susza tą biedę spotęguje ...
    • Jaka to dokładnie zaprawa, ZC1? Wątpię żeby ktoś uznał reklamację przy takich warunkach przechowywania. Jeżeli zbrylenia dają się łatwo rozkruszyć to trzeba ją przesiać przez sito i wówczas je rozkruszyć. Zresztą zawsze warto zrobić to z zaprawą na bazie cementu przed dodaniem wody.
    • Państwa chcą ratować gospodarki. Widzą, co się dzieje. Ekonomiści biją na alarm. Nie ma tu złotego środka.     I Święta przed nami. Nawet jeśli zagorzałych katolików jest mniej, niż to deklarują statystyki, to jednak ogrom ludzi w PL spędza święta rodzinnie, taka tradycja. I teraz kwestia tego, czy zostaną w domach, czy rozjadą się po kraju. Jeśli rozjadą się po kraju wbrew zaleceniom, może się skończyć jak po meczu Włochy-Hoszpania.     Przykre bardzo. Też mam lepsze i gorsze doświadczenia dotyczące tego tematu, ale chcę wierzyć, że jeśli będę potrzebowała pomocy lub ktoś z moich bliskich, to pomogą.     Z niecierpliwością.   Wydaje mi się, że bardziej „bieda".
    • Daga , taka jest prawda że tych lekarzy z empatią jest jak na lekarstwo ....Znam to z autopsji .Był czas że kilka lat żyłem z wyrokiem bo taka była diagnoza ......Przez zupełny przypadek poznałem felczera który tą diagnozę podważył i postawił właściwą . Był zabieg który to właśnie on przeprowadził i dzięki temu jeszcze podycham .....tyle ile zechcę ...Niestety w moim mieście to też jest kasta .Lekarzy z powołaniem chyba u mnie w moim zadupiu ne ma ....
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...