Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

37 minut temu, animus napisał:

obecnie dzięki zastosowaniu łączników metalowych połączenia ciesielskie elementów są stabilniejsze

Powiedzmy - mogą być równorzędne dla połączeń ciesielskich. Ale nie widzę na fotkach profesjonalnych łączników metalowych. Widzę zgięte płaskowniki i pojedyncze gwoździe itp.

 

27 minut temu, KriX96 napisał:

Projekt w załączniku. 

Musisz sprawdzić przekroje poszczególnych elementów. Do tego mocowania miedzy elementami, jak wyżej napisałem, są żadne. I sprawdź, czy masz murłaty są mocowane do wieńca.

10 minut temu, mhtyl napisał:

I zenek tak biłeś piane o te kleszcze a są to jętki.

No i ta jętka, ktora nie jest jetką, tylko kleszczami. :yahoo:No wlaśnie to są kleszcze, nie jętka. To już pretensje do projektanta, nie do mnie.

Rzeczywiście - dach duży - pisałem że fotki mogą mylić. Tym bardziej potrzebna opinia fachowca na miejscu.

Moim zdaniem brakuje dodatkowego usztywnienia poprzecznego dla stolców. 

Aha - czy stolce są przymocowane do tych stalowych belek, czy tylko na nich stoją?

zenek

zenek

37 minut temu, animus napisał:

obecnie dzięki zastosowaniu łączników metalowych połączenia ciesielskie elementów są stabilniejsze

Powiedzmy - mogą być równorzędne dla połączeń ciesielskich. Ale nie widzę na fotkach profesjonalnych łączników metalowych. Widzę zgięte płaskowniki i pojedyncze gwoździe itp.

 

26 minut temu, KriX96 napisał:

Projekt w załączniku. 

Musisz sprawdzić przekroje poszczególnych elementów. Do tego mocowania miedzy elementami, jak wyżej napisałem, są żadne. I sprawdź, czy masz murłaty są mocowane do wieńca.

10 minut temu, mhtyl napisał:

I zenek tak biłeś piane o te kleszcze a są to jętki.

No i ta jętka, ktora nie jest jetką, tylko kleszczami. :yahoo:No wlaśnie to są kleszcze, nie jętka. To już pretensje do projektanta, nie do mnie.

Rzeczywiście - dach duży - pisałem że fotki mogą mylić. Tym bardziej potrzebna opinia fachowca na miejscu.

Moim zdaniem brakuje dodatkowego usztywnienia poprzecznego dla stolców.

zenek

zenek

19 minut temu, animus napisał:

obecnie dzięki zastosowaniu łączników metalowych połączenia ciesielskie elementów są stabilniejsze

Powiedzmy - mogą być równorzędne dla połączeń ciesielskich. Ale nie widzę na fotkach profesjonalnych łączników metalowych. Widzę zgięte płaskowniki i pojedyncze gwoździe itp.

 

11 minut temu, KriX96 napisał:

Projekt w załączniku. 

Musisz sprawdzić przekroje poszczególnych elementów. Do tego mocowania miedzy elementami, jak wyżej napisałem, są żadne. I sprawdź, czy masz murłaty są mocowane do wieńca.

6 minut temu, mhtyl napisał:

I zenek tak biłeś piane o te kleszcze a są to jętki.

No i ta jętka, ktora nie jest jetką, tylko kleszczami. :yahoo:No wlaśnie to są kleszcze, nie jętka. To już pretensje do projektanta, nie do mnie.

Rzeczywiście - dach duży - pisałem że fotki mogą mylić. Tym bardziej potrzebna opina fachowca na miejscu.

Moim zdaniem brakuje dodatkowego usztywnienia poprzecznego dla stolców.

×
×
  • Utwórz nowe...