Skocz do zawartości

Historia edycji

shuter

shuter

 Dziękuję za odpowiedź. Działkę kupiłem już uzbrojoną, mam na niej studzienkę kanalizacyjną i drugą z przyłączem wody. Wszystko mam zapisane w akcie notarialnym. Mam założony licznik wody i płaciłem już pierwszy rachunek za zużycie 1m. Mam też licznik prądowy w skrzynce energetycznej z ENEI i taryfę budowlaną C11. Dla działki raczej nie ma przewidzianego MPZP, ponieważ w urzędzie gminy od razu dostałem wniosek o wydanie warunków zabudowy do wypełnienia. Projekt już kupiłem. Przyłącza są zgodne na 100% jeżeli chodzi o kwestie prawne bo przetyk po drogą robiła gmina. Działka płaska 15 arów z dostępem do drogi asfaltowej gminnej po obu stronach. Mapę muszę dołączyć w dwóch egzemplarzach jako załącznik do wniosku. Było napisane "mapa zasadnicza w skali 1:500 lub 1:000"

shuter

shuter

 Dziękuję za odpowiedź. Działkę kupiłem już uzbrojoną, mam na niej studzienkę kanalizacyjną i drugą z przyłączem wody. Wszystko mam zapisane w akcie notarialnym. Mam założony licznik wody i płaciłem już pierwszy rachunek za zużycie 1m. Mam też licznik prądowy w skrzynce energetycznej z ENEI i taryfę budowlaną C11. Dla działki raczej nie ma przewidzianego MPZP, ponieważ w urzędzie gminy od razu dostałem wniosek o wydanie warunków zabudowy do wypełnienia. Projekt już kupiłem. Przyłącza są zgodne na 100% jeżeli chodzi o kwestie prawne bo przetyk po drogą robiła gmina. Działka płaska 15 arów z dostępem do drogi asfaltowej gminnej po obu stronach.

shuter

shuter

 Dziękuję za odpowiedź. Działkę kupiłem już uzbrojoną, mam na niej studzienkę kanalizacyjną i drugą z przyłączem wody. Wszystko mam zapisane w akcie notarialnym. Mam założony licznik wody i płaciłem już pierwszy rachunek za zużycie 1m. Mam też licznik prądowy w skrzynce energetycznej z ENEI i taryfę budowlaną C11. Dla działki raczej nie ma przewidzianego MPZP, ponieważ w urzędzie gminy od razu dostałem wniosek o wydanie warunków zabudowy do wypełnienia. Projekt już kupiłem. Przyłącza są zgodne na 100% jeżeli chodzi o kwestie prawne bo przetyk po drogą robiła gmina.

×
×
  • Utwórz nowe...