Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Viessmann

Wyjedź z Viessmann na Grand Prix Formuły 1. KONKURS!

Recommended Posts

Witajcie! Dzisiaj będzie o konkursie!

Jesteś użytkownikiem urządzenia grzewczego marki Viessmann
i chcesz zobaczyć wyścig Formuły 1 z Robertem Kubicą na żywo? Nic prostszego!

Zapewnij bezpieczeństwo swojej instalacji - wybierz Pakiet Obsługi Serwisowej i weź udział w Konkursie na najlepsze hasło reklamowe. 

Zwyciezca otrzyma 2-osobowe zaproszenie na GP Węgier, które odbędzie się 4 sierpnia 2019 r. na torze Hungaroring w Budapeszcie. 

Nie czekaj - zgłoś się już dzisiaj! 

Jak wziąć udział w konkursie? TUTAJ

Zapraszam i pozdrawiam!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Role się odwróciły.  
    • Mam problem z tynkami na suficie. Wyszlifowalem przed gladziami cale tynki zyrafa papierem 80 zeby spadl luzny piasek. Sciany sa mocne i duzo piasku nie spadlo, za to z sufitow lecialo tyle, ze sie przerazilem i zmienilem papier na 180. Tez piasek lecial ale mniej. W trzech miejscach odslonily sie lekko kable. Tynki cw metoda tradycyjna z agregatu, cement 32,5, wapno, plastyfikator plus wiedza i umiejetnosci fachowcow. Czy jeat powod do zmartwien? Po zagruntowaniu jednego pokoju widac, ze sie juz nie sypie. Ale skad ta roznica miedzy twardymi tynkami na scianach, a mocno sie sypiacymi na sufitach? I co z tymi kablami?  
    • Dziś wirus udusił u nas 30 osób.  +357 się zaraziło.
    • Witam, mam problem, w piwnicy w moim bloku (w pomieszczeniu) nie było prądu bo jakieś kable pourywane były więc chciałem pociągnąć prąd z żarówki podlaczajac rozdzielnie o kable od żarówki poprzez wago, niestety nie zadziałało a żarówki na całym korytarzu przestały świecić(wkrecanie nowej żarówki nie pomaga). Coś może w rozdzielni wyskoczyło nie wiem, jeśli ktoś może pomóc to proszę   
    • "To ja nie oglądam,ja jestem obrzydliwy"  Mój tata był kierownikiem w "Społem" i z racji tego bywał w zakładach mięsnych. Wprawdzie to nie o uboju ale o wyrobach.Po pierwszej wizycie nie tknął żadnego salcesonu,kaszanki i innej garmażerki do końca życia. Brałem udział i w "kurobiciu" i w świniobiciu ale raz poproszono mnie żebym pomógł przy uboju młodego cielaka. Nigdy więcej. Zarzynają go na żywca odginając głowę do góry. Krew sika na 2-4 metry bo serce pracuje. Dopisek,teraz już chyba tak się nie robi,może gdzieś na dalekich wsiach.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...