Skocz do zawartości

Historia edycji

tymczasowy13

tymczasowy13

Bardzo dziękuję retrofood za zainteresowanie tematem. Też się pocieszam, że wylewka daje obciążenie rozłożone, ale pamiętam jak wstawiałem osuszacz to w jednym miejscu podczas jego pracy czułem pod stopami drgania chudziaka. Przestawiłem urządzenie obok i przeszło, także nie mam pewności jak to jest pod nim wszystko ubite. 

Kurcze, wolałbym to zrobić teraz, dopóki nie ma wykończenia, bo jak już położę podłogi i płytki to znów musiałbym to wszystko burzyć od nowa. Oczywiście kwestia ile czasu to by tak postało...Może chociaż podstawię te bloczki w linii pod płatwiami by nie stało tak "okrakiem" i pod futrynę tych obu drzwi.

 

 

tymczasowy13

tymczasowy13

Bardzo dziękuję retrofood za zainteresowanie tematem. Też się pocieszam, że wylewka daje obciążenie rozłożone, ale pamiętam jak wstawiałem osuszacz to w jednym miejscu podczas jego pracy czułem pod stopami drgania chudziaka. Przestawiłem urządzenie obok i przeszło, także nie mam pewności jak to jest pod nim wszystko ubite. 

Kurcze, wolałbym to zrobić teraz, dopóki nie ma wykończenia, bo jak już położę podłogi i płytki to znów musiałbym to wszystko burzyć od nowa. Oczywiście kwestia ile czasu to by tak postało...Może chociaż podstawię te bloczki w linii pod płatwiami by nie stało tak "okrakiem". 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...