Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Qubacen

Farba strukturalna

Recommended Posts

Mam pytanie

Ściana została oszpecona przez szpachlarzy... Potrzebuje ja doprowadzić do ładu i składu bez ponownego kładzenia gładzi. Czy farba strukturalna pozwoli mi na uzyskanie zadowalającego efektu? Znalazłem w obi coś co się nazywa Primacol silver sand lisbona. Ktos tego używał? jakieś podpowiedzi, wskazówki?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A dysortografia czy dysgrafia?
    • Coś nowego:   "13:51 - Tak jak w wielu krajach na świecie jest obowiązek zasłaniania ust, ale może to być chusta czy szalik - powiedział Szumowski, na pytanie, skąd można wziąć maseczki, skoro wszędzie ich brak. Dodał, że szczegółowe przepisy na ten temat pojawią się po świętach."   Hurrra!   To może tak:                 Mnie się podoba  Już szukam starych apaszek  Wreszcie mniej szpitala na ulicach No proszę cię, nie myśl  -  u ciebie to jednak boli  Alle przeczytać jeszcze raz możesz, coś napisał - co by nie powtórzyć jeszcze raz bzdur
    • Grunt głęboko-penetrujący  - gładź gotowa   (polimerowa).
    • W normalnym - tak...   Tak, masz rację, ale zauważ, że retro napisał: "DYSLEKTYKÓW" czyli takich, którym mama załatwiła kwit, żeby dzieciątko nie dostawało dwójki za to, że nie chce mu się uczyć i zapoznać ze słowniczkiem ortograficznym i zasadami pisania... więc retro nie pisze o naprawdę chorych.   Ale przecież to ciebie nie dotyczy... czasem tylko używasz obcych sobie słów, często piszesz tak szybko, że nie wiesz co piszesz...   A nie przypadkowo w Regulaminie forum jest punkt nakazujący pisanie w języku ojczystym. I nie powinno być TOLERANCJI dla tych, którym się NIE CHCE skontrolować tego co napisał - z sensem, czy bez - przed opublikowaniem na forum. Cierpi na tym forum i ci, co czytają...
    • W meritum nie kłamie!   No to powinno obrazić każdego normalnego człowieka.  Bo: "Dysleksja to schorzenie, o którym mówimy, gdy dziecko ma trudności w nauce pisania i czytania, chociaż jest do tego zdolne intelektualnie. ... Dysleksja to zaburzenia, które musi być poddane fachowej terapii, w innym wypadku dzieci wraz z wiekiem, zaczną mieć coraz większe problemy z uczeniem się".   Nie tolerować cudzej choroby, schorzenia - jak to nazwać? A jeszcze jak sie do tego doda, że ten brak tolerancji jest wprost proporcjonalny do stopnia profesjonalizmu?  No to każdy profesjonalista szanujący ogólnie wyznawane wartości, w tym co najmniej wyrozumiałość, jeśli nie współczucie i szacunek dla chorego - powinien napluć w gębę głosicielowi takiej "złotej myśli".   Uroboros - ty lepiej nie myśl, bo jak zaczynasz - to się słabo robi.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...