Skocz do zawartości

Historia edycji

herbatkowy

herbatkowy

Ja pierdzielę faktycznie zapomniałem... ogrzewanie gazem, w całym domu podłogówka (grzejniki malutkie w łazienkach i może wiatrołapie), kuchnia najpewniej indukcja. Mam nadzieję że jakimś sposobem nie mieszam wentylacji mechanicznej z grawitacyjną.. Jedynie w tym garażu kratkę wytnę w kominie wentylacyjnym.

 

herbatkowy

herbatkowy

Ja pierdzielę faktycznie zapomniałem... ogrzewanie gazem, w całym domu podłogówka (grzejniki malutkie w łazienkach i może wiatrołapie), kuchnia najpewniej indukcja. Mam nadzieję że nie mieszam wentylacji mechanicznej z grawitacyjną.. Jedynie w tym garażu kratkę wytnę w kominie wentylacyjnym.

 

herbatkowy

herbatkowy

Ja pierdzielę faktycznie zapomniałem... ogrzewanie gazem, w całym domu podłogówka, kuchnia najpewniej indukcja. Mam nadzieję że nie mieszam wentylacji mechanicznej z grawitacyjną.. Jedynie w tym garażu kratkę wytnę w kominie wentylacyjnym.

 

herbatkowy

herbatkowy

Ja pierdzielę faktycznie zapomniałem... ogrzewanie gazem, w całym domu podłogówka, kuchnia najpewniej indukcja. Mam nadzieję że nie mieszam wentylacji mechanicznej z grawitacyjną.. Jedynie w tym garazu kratkę wytnę i komin ten w kotłowni będzie coś tam wyciągał bo ma wentylacyjny kanał.

 

herbatkowy

herbatkowy

Ja pierdzielę faktycznie zapomniałem... ogrzewanie gazem, w całym domu podłogówka, kuchnia chyba indukcja. 

×
×
  • Utwórz nowe...