Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

BUDMA 2019 okiem TV Budujemy Dom!

Recommended Posts

Byliśmy w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury, by - specjalnie dla Was - przygotować filmowe relacje o nowościach produktowych; materiałach, urządzeniach rozwiązaniach, przydatnych na Waszych budowach, w remontach i pracach wykończeniowych. Zapraszamy do oglądania, w akcji Ania Rękawek, prezenterka TV Budujemy Dom... zobaczcie koniecznie!

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/a/30302-budma-2019-okiem-tv-budujemy-dom

Gość Krzysztof

Potężna maszyna z tej nagrzewnicy mastera BV 500 - tak patrze na zdjecia i ten filmik i jaka ona ladna w nowosci. U mnie juz tak elegancko nie wyglada, ale robote robi idealnie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Kotku Ty jak już coś napiszesz to naprawdę pełne wariatkowo. Bo kto się bierze za zmianę konstytucji ?, miałeś jakiś sen, czy jak ?. Była propozycja zmiany przesunięcia wyborów o 2 lata którą postawił Gowin, ale na to wiadomo potrzebna 2/3 głosów przy obecności połowy.  Propozycja została odrzucona przez totalną i nie ma tematu, kufa nikt się nie bierze za zmianę bez większości.  No naprawdę,jak tu zachować kulturę jak ma się do czynienia z taką sztuką. A potem jeszcze taki by chciał żeby go grzecznie i ładnie traktować.  No nie da się. Czy Ty pisząc to wiedziałeś co piszesz ?, czy może tak niechcący Ci się napisało. A może tylko przeczytałeś w jakimś szmatławcu tytuł " PIS chce zmiany konstytucji" i to była cała Twoja wiedza w tym temacie.  Proszę o odpowiedź bo to ciekawa sprawa i chciałbym wiedzieć czy robicie to celowo, czy tylko tak wam wychodzi niechcący. A dlaczego nie............, bo nie.
    • https://bojlery-sklep.pl/pl/p/Kociol-Piec-elektryczny-elektrodowy-jonowy-katodowy-25-kW-NOWOSC-HIT/208   Dostałem propozycję żeby zaopatrzyć swój domek letniskowy 100m2 w takie rozwiązanie. Warto sie zainteresować ? Będę wdzięczny za konstruktywną odpowiedź    
    • Nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi.   Jeśli już ma być całkiem w nazewnictwie bez błędów, to nie "Informacje" a "Wiadomości".     Ale że niby co? Że olbrzymia większość nie ma 3 podstawowych (jak dla mnie jednego wyważonego i dwóch skrajnych)  kanałów, aby wybrać sobie którykolwiek z nich, jako źródło swoich informacji? Jedynie Ci, którzy z racji swoich wyborów, całkowicie zrezygnowali z telewizji nie mają. Wszyscy pozostali mają w takim nazwałbym go - podstawowym - zakresie.   Kanały stricte informacyjne jak Polsat News i News2, TVN24 i TVN24Bis, TVP Info, Superstacja i Republika oczywiście już tylko na płatnych platformach, dla tych którzy chcą wiedzieć więcej. Ale podstawowe "Wiadomości", "Fakty" czy też "Wydarzenia" są w każdej formie odbioru TV dla wszystkich użytkowników, obojętnie z jakiej formy nadawania sygnału korzystają i pozwalają na indywidualny wybór dla tegoż użytkownika. Czy nie zgadzasz się z taką tezą?  
    • Zdaje się ta dziunia chce was przekonać że panaceum na te wszystkie dolegliwości będzie wprowadzenie stanu klęski czy czort wie jakiego jeszcze innego. A ja mam taką refleksję i pytanie do wszystkich. Jakich jeszcze obostrzeń i zakazów wam brakuje w tym stanie prawnym który teraz jest ??? Przecież wprowadzenie jakiegoś stanu nic tu nie zmieni, a nie wprowadza się go tylko po to żeby przesunąć wybory, bo akurat totalnej by to pasowało.   To co wyprawia tutaj ta userka w zasadzie kwalifikuje się już pod rozpowszechnianie fałszywych informacji w celu wywołania niepokojów społecznych i obalenia legalnie wybranych władz. Robi to rozmyślnie i z pełną premedytacją, czemu dała wyraz we wcześniejszym wpisie o treści nie budzącej żadnych wątpliwości jaki jest cel jej działania. Wolność słowa to wielka wartość, ale są pewne granice których nie wolno przekraczać nawet w durnej bazgraninie forumowej. Do tego te epitety pod adresem władz które chyba bardziej walą w tę kobietę i pokazują jej prawdziwe oblicze.  To jest właśnie kuriozalne.              
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...