Skocz do zawartości

Historia edycji

ceb

ceb

Dnia 9.10.2018 o 10:57, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Interpretacja linków jest oczywista. Informacje n/t Czyste Powietrze chyba wszystkim wyjdą na dobre. Natomiast "kupujcie nasze kolektory - i tu link" w ramach programu Czyste Powietrze - będą podlegać regulaminowi. Co tu więcej tłumaczyć ?

@ceb zamiast kokietować, że nie rozumiesz, może lepiej powiedzieć coś na temat audytów w Polsce południowo-zachodniej/wschodniej. Czy Klienci już się zgłaszają?

 

PS. Proszę nie rozwodzić się tu na temat regulaminu, są inne wątki.

Aleksander pisałem też kluczowe informacje które zmieniają się i te kluczowe informacje na bieżąco uzupełniam na swojej stronie, więc wklejam link żeby nie przepisywać całego internetu na to forum. Pisałem też ze audyt jest nie obowiązkowy więc to mi nie przysparza dodatkowej pracy. Pomimo tego tej pracy jest tyle że na obecną chwilę jest nie do przerobienia na długi okres. Myślcie sobie co chcecie i co Wam wyobraźnie podsunie o moim zachowaniu, każdy ocenia według siebie. Program według mnie i tak nie jest dopracowany i ma wiele mankamentów ale nie będę Wam umniejszał zasług profesjonalizmu. Internet jest oparty na linkach po to żeby nie przepisywać w 100000 miejsc tego samego. Ale co ja będę to tłumaczy Wy i tak wiecie lepiej. Ja to nazywam forum tzw. "Wielepów"

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

ceb

ceb

Dnia 9.10.2018 o 10:57, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Interpretacja linków jest oczywista. Informacje n/t Czyste Powietrze chyba wszystkim wyjdą na dobre. Natomiast "kupujcie nasze kolektory - i tu link" w ramach programu Czyste Powietrze - będą podlegać regulaminowi. Co tu więcej tłumaczyć ?

@ceb zamiast kokietować, że nie rozumiesz, może lepiej powiedzieć coś na temat audytów w Polsce południowo-zachodniej/wschodniej. Czy Klienci już się zgłaszają?

 

PS. Proszę nie rozwodzić się tu na temat regulaminu, są inne wątki.

Aleksander pisałem też kluczowe informacje które zmieniają się i te kluczowe informacje na bieżąco uzupełniam na swojej stronie, więc wklejam link żeby nie przepisywać całego internetu na to forum. Pisałem też ze audyt jest nie obowiązkowy więc to mi nie przysparza dodatkowej pracy. Pomimo tego tej pracy jest tyle że na obecną chwilę jest nie do przerobienia na długi okres. Myślcie sobie co chcecie i co Wam wyobraźnie podsunie o moim zachowaniu, każdy ocenia według swojego samego siebie. Program według mnie i tak nie jest dopracowany i ma wiele mankamentów ale nie będę Wam umniejszał zasług profesjonalizmu. Internet jest oparty na linkach po to żeby nie przepisywać w 100000 miejsc tego samego. Ale co ja będę to tłumaczy Wy i tak wiecie lepiej. Ja to nazywam forum tzw. "Wielepów"

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

×
×
  • Utwórz nowe...