Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

7 godzin temu, wojciech_pi napisał:

Mam ciekawe obserwacje do przekazania co do kosztów po kilkunastu latach użytkowania 2 domów - jeden zasilany w CO/CWU gazem ziemnym a drugi prądem.

Bardzo jestem ciekaw tego porównania. Szczególnie jeśli są to domy i instalacje w pewnym przynajmniej stopniu porównywalne.

Dnia 14.02.2018 o 14:21, Ubiq napisał:

No właśnie ale tu pytanie. Bo pompa chodzi na najwyższym biegu. Non-stop próbuje ocieplić dom. W rezultacie ani nie jest ciepło ani rachunki niskie. 
I tak w lato kiedy pompa ogrzewa tylko wodę rachunki mam po 230-250 zł w zimę 750-800 zł 

I pytanie czy piec elektryczny na prawdę zrobi mi rachunek na 1600-2400

to są rachunki za jakie okresy - sezon letni, zimowy - czy miesięczne?

zenek

zenek

7 godzin temu, wojciech_pi napisał:

Mam ciekawe obserwacje do przekazania co do kosztów po kilkunastu latach użytkowania 2 domów - jeden zasilany w CO/CWU gazem ziemnym a drugi prądem.

Bardzo jestem ciekaw tego porównania. Szczególnie jeśli są to domy i instalacje w pewnym przynajmniej stopniu porównywalne.

Dnia 14.02.2018 o 14:21, Ubiq napisał:

No właśnie ale tu pytanie. Bo pompa chodzi na najwyższym biegu. Non-stop próbuje ocieplić dom. W rezultacie ani nie jest ciepło ani rachunki niskie. 
I tak w lato kiedy pompa ogrzewa tylko wodę rachunki mam po 230-250 zł w zimę 750-800 zł 

I pytanie czy piec elektryczny na prawdę zrobi mi rachunek na 1600-240

to są rachunki za jakie okresy - sezon letni, zimowy - czy miesięczne?

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...