Skocz do zawartości

Historia edycji

Tymianek

Tymianek

36 minut temu, mhtyl napisał:

 

Montując okna na własną rękę możesz pozbawić sie gwarancji oraz w razie uszkodzenia okien nie wymiany na nowe czy sunięcie usterki.
Pisałeś że zlecenie już poszło to i chyba umowę też z firmą podpisałeś? 

Nie szukałeś oszczędności ani jak piszesz nie przygotowałeś się to na jakiej podstawie wybrałeś te okna? Chyba nie kupiłeś pierwsze lepsze okna :) 

 

 

Okna będzie montowała firma, u której je zamówiłem. Chciałbym aby przy odbiorze była osoba, która oceni faktyczny stan - dla mnie komfort psychiczny :) . Obawy naszły mnie po rozmowie z osobą, która zamawiała już u nich montaż okna i nie była zadowolona, później był też problem z poprawkami.  

Wyceniałem okna u dwóch sprzedawców i w jednym punkcie sprzedaży zażyczyli sobie zapłaty za całość już przy zamówieniu - nie interesuje mnie taka forma. 

Tymianek

Tymianek

17 minut temu, mhtyl napisał:

 

Montując okna na własną rękę możesz pozbawić sie gwarancji oraz w razie uszkodzenia okien nie wymiany na nowe czy sunięcie usterki.
Pisałeś że zlecenie już poszło to i chyba umowę też z firmą podpisałeś? 

Nie szukałeś oszczędności ani jak piszesz nie przygotowałeś się to na jakiej podstawie wybrałeś te okna? Chyba nie kupiłeś pierwsze lepsze okna :) 

 

 

Okna będzie montowała firma, u której je zamówiłem. Chciałbym aby przy odbiorze była osoba, która oceni faktyczny stan - komfort psychiczny :) Obawy naszły mnie po rozmowie z osobą, która zamawiała już u nich montaż okna. 

Wyceniałem okna u dwóch sprzedawców i w jednym punkcie sprzedaży zażyczyli sobie zapłaty za całość już przy zamówieniu - nie interesuje mnie taka forma. 

×
×
  • Utwórz nowe...