Skocz do zawartości

Recommended Posts

Okna drewniane czy z PVC? Taki dylemat ma wielu inwestorów. A przecież obecnie produkowane okna – niezależnie od materiału profili – są trwałe, ładne, wygodne w użytkowaniu i niewymagające zbyt uciążliwej konserwacji. I to niezależnie od materiału, z jakiego wykonane są ramy. Dlatego, oprócz poznania cech obu materiałów, warto starannie wybrać miejsce zakupu okien, gdyż w tym przypadku trzeba przede wszystkim postawić na jakość ich wykonania.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/865-okna-drewniane-czy-z-pvc

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Krzysztoff
Budując dom kilka lat temu postawiłem na energooszczędne okna pcv i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Izolacja ciepła i hałasu, oszczędności i estetyka - wszystko ma się jak najlepiej.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Basia Duraj

U nas od razu odpadły okna drewniane, ja nie chciałam. Mieliśmy w rodzinnym domu, bo kiedyś tylko takie się robiły i jedyne co pamiętam to dziury od korników. Nie ma jak temu zaradzić mimo konserwacji nie da rady. Trochę z mężem walczyłam ale mnie nie dał się namówić, dopiero jak zaprowadziłam go do salonu z oknami, to tam sprzedawca mu wszystko wyjaśnił i przystał na moją decyzję. Dzisiaj jest z tego zadowolony. Ja chciałam okna z PCV. Rozmawiałam kiedyś z moim szefem o tym, jakie radzi okna i zarówno w biurze jak i w swoich dwóch domach montował PCV. W dzisiejszych czasach technologia jest tak rozwinięta, że okna mogą na prawdę mocno izolować, a nasze świetnie się sprawdzają.

Link do komentarza

Serdecznie polecamy artykuł, w którym zostały podsumowane czynniki, decydujące o zadowoleniu z wybranego okna:

https://www.homebook.pl/artykuly/4532/jak-kupowac-okna-7-czynnikow-ktore-sprawia-ze-bedziesz-zadowolony-z-wyboru

Warto się zapoznać. :) Wiemy, że często mnogość pojęć, współczynników i liczb działa dezorientująco, warto się dowiedzieć, które czynniki brać pod uwagę porównując wyceny.

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Podpowiecie na jaką firmę postawić. Buduje dom i muszę się na coś zdecydować... A już mnie głowa od tego boli. Byłem we wszystkich salonach w okolicy: Oknoplast, Krispol, Drutex, Budvar, Fakro, Krispol i jeszcze kilku innych. Wstępnie jestem zdecydowany na Budvar, ze względu na dobry stosunek jakości do ceny i konkretną rozmowę w punkcie. Dajcie znać czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...