Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Eksperci Krispol

Firma
 • Posty

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Eksperci Krispol

 1. W tym przypadku doskonale sprawdza się nałożenie płyty budowlanej 8-10 mm na skrzynkę. Płyta powinna nachodzić na styropian przynajmniej po 10 cm. Następnie należy połączyć konstrukcję siatką i klejem.
 2. Każdy z elementów stolarki powinien oprócz doskonałych parametrów cieplnych, funkcjonalnych, zapewniać również bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. W naszych produktach wprowadziliśmy możliwość montowania czujników antywłamaniowych jeszcze na etapie produkcji (pakiet SafeHOME) - bez nieestetycznej ingerencji w produkt, inwestor może chronić swoją budowę, jeszcze na etapie budowy.
 3. Oczywiście wygodniejsze będzie sterowanie jednym nadajnikiem dwoma bramami. Pozdrawiamy, KRISPOL
 4. Dzień dobry, czy połączenia przegubowe zostały nasmarowane i brama działa poprawnie? Pozdrawiamy, KRISPOL
 5. Serdecznie polecamy artykuł, w którym zostały podsumowane czynniki, decydujące o zadowoleniu z wybranego okna: https://www.homebook.pl/artykuly/4532/jak-kupowac-okna-7-czynnikow-ktore-sprawia-ze-bedziesz-zadowolony-z-wyboru Warto się zapoznać. Wiemy, że często mnogość pojęć, współczynników i liczb działa dezorientująco, warto się dowiedzieć, które czynniki brać pod uwagę porównując wyceny.
 6. Po dokonaniu wstępnej analizy, na podstawie załączonych przez Pana zdjęć, stwierdzamy, że będzie konieczny demontaż starych okien oraz ingerencja w elewację i tynki wewnętrzne. Oczywiście dokładnie sytuację może zanalizować fachowiec, którzy przyjedzie dokonać oględzin okien. Polecamy skierować się do jednego z naszych punktów, gdzie może Pan uzyskać pomoc.
 7. Eleganckie, uniwersalne, trwałe. Linia SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych. Kolekcja jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne. Solidne drzwi wejściowe SOLANO od lat są wizytówką wielu domów w całej Europie. Architekci cenią je za design, inwestorzy za parametry techniczne i bezpieczne rozwiązania, nie bez przyczyny mówi się o nich “drzwi przyszłości”. Produkty z kolekcji SOLANO zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, a ich ostateczny wygląd zależy od inwencji inwestora. Bogata oferta dekorów oklein, a także możliwość malowania strukturalnego oraz w kolorach RAL tworzą niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić również w opcji bikolor i w ten sposób dopasować ich wewnętrzne wykończenie do kolorystyki holu czy przedpokoju, a z zewnątrz do elewacji lub pozostałych elementów stolarki. Drzwi w bikolorze, np. białe wewnątrz – czarne na zewnątrz stały się modne w tym roku i zyskują coraz więcej zwolenników. Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO przygotowana na 2019 rok zawiera dziewięć nowych pozycji – pięć modeli lakierowanych i cztery modele z modnymi aplikacjami szklanymi. Dla przyszłego właściciela istotny jest również komfort użytkowania – wygodne pochwyty czy szeroka oferta klamek zapewni codzienną wygodę. Kolekcja SOLANO zawiera bogatą listę dodatków z zakresu kontroli dostępu – możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania zapadki dzień/noc, wizjerów elektronicznych oraz możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji. Produkt uzyskał rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny oraz można go zamówić wraz z pakietem safeHOME I systemem dozoru SolidSecurity. Nowe modele drzwi zewnętrznych SOLANO będą dostępne w regularnej sprzedaży od 23 listopada br.
 8. Nie zwalniamy tempa i uruchamiamy kolejny duży projekt, skierowany do klienta biznesowego. Podstawą projektu jest 14 centrów kompetencyjnych, które swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem projektowym, będą rozwijać rynek w oparciu o rozwiązania przemysłowe z logo KRISPOL. Oferta KRISPOL w obrębie rozwiązań przemysłowych jest bardzo szeroka. Nieważne, czy mówimy o małym warsztacie, czy o wielkopowierzchniowej hali magazynowej. Rozwiązania łączą w sobie niezawodność, bezpieczeństwo, wytrzymałość i estetykę, to właśnie tych cech poszukuje wymagający klient z branży przemysłowej. Firma obserwuje globalne trendy i nieustannie wdraża nowości, które wpływają na wytrzymałość i żywotność produktów, tak aby ich cykl życia był jak najdłuższy. W przypadku każdej inwestycji tak samo ważne jest, aby stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki dla rozwoju biznesu. Produkty KRISPOL powstają właśnie w tym celu. Na dzień dzisiejszy do projektu przystąpiło 14 dystrybutorów specjalizujących się w realizacji produktów przemysłowych: POLTAU (Łódź), RENOVIA (Opole), RADBUD (Lublin), BRAMGAR (Stęszew), PROINVEST (Mosina), EUROSYSTEM (Poznań), K3 (Śrem-Psarskie), ŚWIT (Toruń), ARTBUD (Zielona Góra), BRAMEX-ŁOPATKA (Głuchów), GERMAPLAN (Gorzów Wlkp.), COLIBER 2 (Jabłonna), LUFCIK (Wieluń) oraz GAVRA (Giżycko).
 9. W salonach KRISHOME zawsze informujemy klienta o dostępnej automatyce. Gwarancją dobrze funkcjonującej bramy jest również odpowiednio dobrany i sprawdzony system napędu.
 10. Przy wyborze bramy garażowej automatyka, czyli napęd, stanowi bardzo ważny element. Polecamy napęd STARCUS, który występuje w dwóch opcjach - napęd o mocy 600 N do bram garażowych o powierzchni 8 m² i napęd o mocy 1000 N do bram garażowych o powierzchni 12 m². Zainteresowanych odsyłamy na stronę: https://krispol.pl/automatyka-starcus/
 11. Przy montowaniu kluczowy jest sam monter. Bardzo ważne, aby produkt był zainstalowany przez doświadczoną osobę. Naszym klientom, którzy odwiedzają punkty sprzedaży KRISHOME zawsze polecamy dedykowane, przeszkolone osoby, które w poprawny sposób poradzą sobie z produktem. Punkty sprzedaży
 12. Ponieważ wybór okien tarasowych może stanowić trudność dla inwestora, postaraliśmy się zebrać w artykuł kilka istotnych informacji na temat atutów systemów HST i PSK. Jak mawia poeta..."Każda potwora ma swego amatora". W tym przypadku również. https://krispol.pl/okna-otwarte-na-ogrod-poznaj-zalety-systemow-hst-i-psk/
 13. Brama garażowa jest dużym elementem, który może sprzyjać utracie ciepła. Nie jest to istotny aspekt w przypadku garażu wolnostojącego, ale ma kluczowe znaczenie gdy garaż jest zintegrowany z bryłą domu. Jakie elementy składają się na ciepłą bramę garażową? Przede wszystkim segmenty wypełnione są pianką poliuretanową, która stanowi doskonały izolator. Ciepła brama z panelem 60mm z oferty KRISPOL posiada podwójne uszczelnienie dolnego panelu, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne między ścianą a kątownikami. Taka budowa umożliwia osiągnięcie niskiego współczynnika przenikalności cieplnej. Więcej można przeczytać tutaj: http://krispol.pl/garaz-w-bryle-budynku-czy-wolnostojacy-ktore-rozwiazanie-wybrac/ W bramach KRISPOL wszystkie elementy pracują na ich energooszczędność.
 14. Oprócz komfortu użytkowania, zwracamy także uwagę na bezpieczeństwo. Systemy przesuwe HST oferowane przez KRISPOL można wyposażyć w listwy wentylacyjne, które oprócz funkcji wietrzenia, zabezpieczają okno przed włamaniem - okno pozostaje w pozycji ZAMKNIĘTE. Okna otwierane klasycznie, jeżeli są uchylone, stanowią łatwą zdobycz dla włamywaczy.
 15. Zapraszamy do udziału w ankiecie. Wyniki nas nie zaskoczyły. Cenimy sobie wygodę, jak słusznie zauważył redakcyjny Ekspert. Dodam, że maksymalne wymiary okien (drzwi) tarasowych wynikają między innymi ze sposobów otwierania skrzydeł. Krispol oferuje systemy okienne uchylno-przesuwne PSK (strona 12 folderu) lub unoszono-przesuwne FEN 82 HST. System PSK umożliwia konstruowanie okien o szerokości przekraczającej 3 m i powierzchni do 8 m2. Maksymalna szerokość ościeżnicy w systemie HST wynosi pond 6 m, a powierzchnia okna może sięgać nawet 14 m2. Na sam koniec, zanim zaproszę na film, zaznaczę, że HST i PSK to systemy z PVC. Zapraszam na film, w którym wyjaśniamy jak obsługuje się okna w systemie uchylno-przesuwnym i podnoszono-przesuwnym.
 16. Nowy system FEN82 HST charakteryzuje się wyjątkowo niskim współczynnikiem przenikania ciepła osiągając wartość Uw=0,76 W/m2K. Za komfort cieplny odpowiada także energooszczędny 5-komorowy system profili ramy i skrzydła. System unoszono-przesuwny stanowi idealne rozwiązanie dla wyjść tarasowych lub ogrodowych. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest oszczędność miejsca. Przestrzeń przed oknem pozostaje do naszej dyspozycji, co stanowi dużą przewagę nad tradycyjnymi oknami balkonowymi, otwierającymi się rozwiernie. Konstrukcja okna HST jest dużo bardziej stabilna od rozwiernych, gdyż po otwarciu duże skrzydła okienne nie utrzymują się na zawiasach, ale są podparte na całej szerokości. Stabilną konstrukcję zapewniają specjalne, kilkukrotnie zagięte wzmocnienia. Dzięki bogatym możliwościom rozbudowy, klient może dostosować funkcjonalność systemu okiennego do indywidualnych potrzeb, wyposażając je w sprężynę wspomagającą zasuwnicę, listwę wentylacyjną, czy nakładkę Comfort. System FEN82 HST daje możliwość wykonywania konstrukcji o szerokości nawet 6200 mm. Konstrukcja progu została wykonana ze specjalnego tworzywa o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych z niską szyną jezdną o wysokości 5 mm. Zastosowanie nakładki Comfort wyrównuje próg i tworzy przejście bez barier zgodnie z DIN18040. Dzięki temu przejście do ogrodu, np. wózkiem, nie stanowi najmniejszego problemu. Lekka obsługa skrzydła o wadze do 300 kg, bez użycia siły, jest możliwa dzięki sprężynie wspomagającej zasuwnicę. Ważną nowością w systemie FEN82 HST jest możliwość zastosowania listwy wentylacyjnej, która zapewnia komfortową wentylację przy zaryglowanym skrzydle. Bogate możliwości wykończenia pozwalają na dopasowanie estetyki systemu okiennego do stylu budynku. Oferujemy kilkadziesiąt dekorów – od tradycyjnych oklein drewnopodobnych po nowoczesne szarości i antracyty. Imponujący efekt zapewni zastosowanie okleiny Karbon z efektem trójwymiarowości lub okleina Beton doskonale odwzorowująca ciekawą kolorystykę betonu. KRISPOL-SYSTEM-HST - ulotka w pliku pdf.
 17. FEN 85 PLUS Okna FEN 85 PLUS zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych wyposażonych w ciepłą ramkę. Dzięki innowacyjnej technologii Powerdur Inside, w której stalowe wzmocnienia ramy zastąpiono termoplastycznymi wkładkami, wzmocnionymi włóknem szklanym Ultradur® High Speed, możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszego współczynnika przenikania ciepła (0,75 W/m²K)*. System okienny w spełnia rygorystyczne wymagania budownictwa energooszczędnego. Szeroka gama dodatków oraz bogata paleta kolorystyczna pozwalają dopasować okno do potrzeb i oczekiwań każdego inwestora. *Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm Zapraszamy do zadawania pytań oraz zapoznania się z załączoną ulotką. Ulotka FEN85 PLUS.pdf
 18. Miło nam poinformować o naszej najnowszej promocji, która obejmuje trzy pakiety - TERMO, KOMFORT i safeHOME. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy do jednego z salonów KRISHOME oferującego komplet stolarki dla domu KRISPOL lub punktu sprzedaży. Promocja obowiązuje od 12 do 31. marca 2018 r. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informację o poszczególnych produktach. Pakiet TERMO Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnego okna jest ciepła ramka, czyli tzw. dystans między szybami. Pomaga ona zredukować efekt skraplania się pary wodnej na szybach i zmniejsza współczynnik przenikania ciepła Uw, zwłaszcza gdy jest ramka jest wykonana z tworzywa. Teraz, przy zakupie dowolnego systemu okiennego KRISPOL, ciepła ramka GRATIS. FEN 85 PLUS wzmocniony innowacyjnym włóknem szklanym Ultradur® High Speed z rewelacyjnym współczynnikiem przenikania ciepła (0,75 W/m²K) w cenie FEN 85. W promocji pakietowej najcieplejsza brama KRISPOL z wąskim tłoczeniem VENTE K2 RCS 60 w cenie VENTE K2 RFS 40 (bez tłoczeń). Pakiet KOMFORT Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych – wystarczy jeden przycisk, aby wprawić w ruch bramę garażową lub rolety zewnętrzne. Przy zakupie dowolnej bramy garażowej napędy STARCUS w niższej cenie: K06 za 476 zł netto K10 za 529 zł netto Przy zakupie rolet zewnętrznych, napęd roletowy STARCUS z mechaniczną krańcówką tylko za 119 zł. Pakiet safeHOME Dla każdego z nas bezpieczeństwo jest bezkompromisowe. Wiemy o tym i dlatego stworzyliśmy pakiet safeHOME pomagający skutecznie zabezpieczyć inwestycję przed włamaniem. safeHOME to pakiet certyfikowanych czujników instalowanych na życzenie klienta bezpośrednio w fabryce. Dzięki temu stolarka KRISPOL jest gotowa do podłączenia systemu alarmowego już po montażu na budowie. Zapytaj swojego doradcę o safeHOME i zyskaj nawet 1000 zł oszczędności (500 zł na zakup safeHOME i następne 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security). Pakiet safeHOME dostępny jest wyłącznie w sieci salonów KRISHOME.
 19. Dzień dobry, w ofercie KRISPOL system FEN76 5S jest systemem podstawowym, który spełnia wszelkie aktualne wymagania techniczne obowiązujących przepisów. Wbudowane okno to składowa właściwości zastosowanych profili, okuć, szyb i prawidłowego montażu. I tak odpowiednio w systemie FEN76 5S połączenie profili wraz z pakietem 3-szybowym i ciepłą ramką osiąga wysoki współczynnik przenikania ciepła całego okna, a szczelność zapewniają wysokiej klasy okucia oraz oczywiście prawidłowo wykonany montaż. O jakości wykonania stolarki świadczą jej zadeklarowane właściwości użytkowe takie jak wodoszczelność, odporność na obciążenie wiatrem i przepuszczalność powietrza. Dodatkowo dobierając odpowiednie dodatki okuć możemy zwiększyć komfort użytkowania stolarki i co ważniejsze jej bezpieczeństwo. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie doradca przedstawi i zaproponuje odpowiednią konfigurację produktu wraz z montażem. Najbliższy salon można znaleźć pod poniższym linkiem: http://krispol.pl/punkty-sprzedazy/
×
×
 • Utwórz nowe...