Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: Profil

Recommended Posts

Gość Zbigniew Bartoś

Chciałem zrobić zakupy w waszej firmie i uzyskać pomoc przez telefon,ale obsługa była bardzo niemiła(też prowadzę firmę)jestem zażenowany podejściem do klijenta.(szkoda,że takie osoby psują opinię firmy,gdzie na to pracuje się latami)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jeśli będzie to klej pod styropian i na to wylewka, to wytrzyma, ale... jak Pan go równo ułoży i jak nim wypoziomuje podłoże? Naszym zdaniem, wyrównanie to zadanie wylewki samopoziomującej. Płytka, zespolona z klejem i podłożem zupełnie inaczej pracuje niż klej wykorzystany jako wyrównanie podłoża pod posadzkę wykończoną panelami. Kleje do płytek mają niską wytrzymałość i zastosowanie ich jako wyrównanie pod panele będzie skutkowało tym, że one po prostu mogą się pod tymi panelami pokruszyć. Styropian klawiszuje na nierównym podłożu i należy wziąć to pod uwagę przy układaniu paneli, ponieważ te nierówności dalej się przeniosą na kolejne warstwy wykończeniowe.   Pozdrawiamy!
    • Mówisz o temperaturze wody na powrocie? To zależy od odbioru ciepła przez pomieszczenia. Zasilanie i powrót - te kilkanaście stopni różnicy to chyba dobry objaw. Jaka jest temperatura na zasilaniu? Można poeksperymentować i podnieść próg na 45 stopni albo zmniejszyć bieg pompy na I. To jednak zabawa w kotka i myszkę. Ja bym zadzwonił do hydraulika i umówił się na wizytę. Oni więcej w życiu widzieli i potrafią połączyć profesjonalizm z intuicją. Ja mogę tylko zgadywać.
    • Ja bym przed układaniem paneli zmierzył wilgotność. Fakt, że na podłogę idzie mata XPS, która izoluje i oddziela panele od podłogi, ale lepiej dmuchać na zimne.
    • Praca w nadmiernym hałasie niesie ze sobą wiele konsekwencji w postaci chorób zawodowych. Dlatego tak istotną kwestią jest ograniczanie hałasu w miejscu pracy. Istnieje wiele możliwości z tego zakresu. Jednym z nich są tłumiki hałasu. Poszczególne rozwiązania dobiera się w zależności od d potrzeb. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod niniejszym linkiem: https://biznesifinanse24.pl/jak-dzialaja-przemyslowe-tlumiki-halasu/
    • Dziękuję za garść dobrych informacji, raczej zostawię piec na minimum i wleję coś do syfonów. Z tego względu, że dom pewnie będzie na sprzedaż na wiosnę, szkoda większych akcji, mam nadzieję, że zima będzie łagodna w tym roku.      Pozdrawiam Tomasz
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...