Skocz do zawartości

Historia edycji

Jani_63

Jani_63

9 minut temu, robo@t napisał:

 Patologia zaczyna się gdy ten bogaty, którego na coś stać narzuca coś biednemu, którego na to nie stać. Unia ( czyt kraje w większości o łagodniejszym klimacie morskim - benelux, spora część francji) występuje z zaleceniami (jak głosi treść rozporządzenia UE).

 

O ja gupi, a ja myślałem że ten syf co wisi za oknem i ludzie umierający na "duchoty" narzucają między innym zmianę sposobu myślenia.

9 minut temu, robo@t napisał:

Nie zważając na to, że owszem holender kupi kominek na pellet i pelet z polski i przy swoich srogich mrozach -1oC nie może się nacieszyć jakie to dobre i tanie.

 

A ty rozumiem że mieszkasz w Jakucji i nikt Ci nie wmówi że ciepło z kominka otwartego to jest to co ci się od jedynego należy.

9 minut temu, robo@t napisał:

W naszych warunkach to się nie sprawdza. My tanio i ekologicznie domów nie ogrzejemy.

 

Sprawdza, sprawdza.

9 minut temu, robo@t napisał:

Owszem nowoczesna termomodernizacja jest to jakieś wyjście, ale kto ma taki nadmiar gotówki przy budowie domu aby móc śmiało w to pójść? WT2021 znacznie podnoszą koszt budowy domu, wsparcie ze strony państwa, które na takie warunki przystało i narzuca je obywatelom - żadne.

 

Jest jakiś przepis że każdy kto chce i nie cierpi na nadmiar gotówki musi mieć własny dom?
I to najlepiej jeszcze przy okazji taki, żeby przyćmić sąsiada który się wybudował parę lat wcześniej.

9 minut temu, robo@t napisał:

Pseudo programy nabijające kieszeń bankom i sprzedawcom.

 

Że te programy są w większości pseudo... tu pełna zgoda.

Jani_63

Jani_63

3 minuty temu, robo@t napisał:

 Patologia zaczyna się gdy ten bogaty, którego na coś stać narzuca coś biednemu, którego na to nie stać. Unia ( czyt kraje w większości o łagodniejszym klimacie morskim - benelux, spora część francji) występuje z zaleceniami (jak głosi treść rozporządzenia UE).

 

O ja gupi, a ja myślałem że ten syf co wisi za oknem i ludzie umierający na "duchoty" narzucają między innym zmianę sposobu myślenia.

3 minuty temu, robo@t napisał:

Nie zważając na to, że owszem holender kupi kominek na pellet i pelet z polski i przy swoich srogich mrozach -1oC nie może się nacieszyć jakie to dobre i tanie. W naszych warunkach to się nie sprawdza.

 


My tanio i ekologicznie domów nie ogrzejemy. Owszem nowoczesna termomodernizacja jest to jakieś wyjście, ale kto ma taki nadmiar gotówki przy budowie domu aby móc śmiało w to pójść? WT2021 znacznie podnoszą koszt budowy domu, wsparcie ze strony państwa, które na takie warunki przystało i narzuca je obywatelom - żadne. Pseudo programy nabijające kieszeń bankom i sprzedawcom. Współczuję budującym się w 2021r. gdy wszelkie zaostrzenia nabiorą mocy prawnej a nie pojawi się żadna pomoc ze strony ustawodawców.

A ty rozumiem że mieszkasz w Jakucji

 

×
×
  • Utwórz nowe...