Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, animus napisał:

Tak, ilość przyrostu drewna do wycinki  się zgadza, ilość CO2 niekoniecznie (do hodowli drzew i wycinki  nie używa się już narzędzi prostych,  pił twoja-moja, konikiem nie robią zrywki,  ani nie orzą, drzewa nie wiozą furmanką do domu:bezradny:),  

Czysta demagogia. Twój samochód (ten jeden, jedyny na świecie) truje środowisko (rocznie) tysiąc razy bardziej niż mój stihl. To samo mogę napisać o przywózce. Ścięcie i pocięcie niezbędnego mi rocznie drzewa to ok. 1 litr benzyny, a przywiezienie ok. 2 litry diesla. O czym więc mówimy? Samo pierdzenie w stołek to rocznie większa ilość metanu niż spalin z tego paliwa.

Cytat

 drzewo też nie wychwyci tego, co emitujesz spalając je, chodzi o emisję substancji niebezpiecznych, które są uwalniane w procesie spalania drewna,

a to niby skąd się biorą w drewnie te emitowane składniki trucizn? Przecież nie z Marsa przylatują.

Cytat

  w dodatku okres wegetacji nie pokrywa się z sezonem grzewczym.  

A to moja wina że u Ciebie się nie pokrywa? Przecież globalnie nic się nie zmienia, spytaj Australijczyków jesli nie wierzysz.

 

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, animus napisał:

Tak, ilość przyrostu drewna do wycinki  się zgadza, ilość CO2 niekoniecznie (do hodowli drzew i wycinki  nie używa się już narzędzi prostych,  pił twoja-moja, konikiem nie robią zrywki,  ani nie orzą, drzewa nie wiozą furmanką do domu:bezradny:),  

Czysta demagogia. Twój (ten jeden, jedyny na świecie) truje środowisko (rocznie) tysiąc razy bardziej niż mój stihl. To samo mogę napisać o przywózce. Ścięcie i pocięcie niezbędnego mi rocznie drzewa to ok. 1 litr benzyny, a przywiezienie ok. 2 litry diesla. O czym więc mówimy? Samo pierdzenie w stołek to rocznie większa ilość metanu niż spalin z tego paliwa.

Cytat

 drzewo też nie wychwyci tego, co emitujesz spalając je, chodzi o emisję substancji niebezpiecznych, które są uwalniane w procesie spalania drewna,

a to niby skąd się biorą w drewnie te emitowane składniki trucizn? Przecież nie z Marsa przylatują.

Cytat

  w dodatku okres wegetacji nie pokrywa się z sezonem grzewczym.  

A to moja wina że u Ciebie się nie pokrywa? Przecież globalnie nic się nie zmienia, spytaj Australijczyków jesli nie wierzysz.

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...