Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, stach napisał:

 Ale ja Wam powiem, że ten zenkowy pomysł nie jest tak całkiem durny i głupi...

Tak? To wróć do pierwotnej jego propozycji. Post #4 dla przypomnienia.
 

Cytat

 

"Wyrównanie wysokości wymaga skorygowania każdego ze stopni – podwyższenia kolejno o coraz wyższą warstwę."

Ale moża też dodać jeden stopieńi wtedy skorygować wysokość wszystkich - będą niższe.

 

Gdzie tu pisze, że chodzi o dodanie stopnia na dole i jest uwarunkowane miejscem na poziomie podłogi? Co zresztą zrobić z tymi 8 istniejącymi centymetrami? Twój rysunek tego nie objasnia. Zresztą, przeważnie takie rozwiązanie (stopień na dole) nie jest możliwe, a już na pewno nie jest proste i burzy przemyślane wcześniej rozwiązania przestrzenne.

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, stach napisał:

 Ale ja Wam powiem, że ten zenkowy pomysł nie jest tak całkiem durny i głupi...

Tak? To wróć do pierwotnej jego propozycji. Post #4 dla przypomnienia.
 

Cytat

 

"Wyrównanie wysokości wymaga skorygowania każdego ze stopni – podwyższenia kolejno o coraz wyższą warstwę."

Ale moża też dodać jeden stopieńi wtedy skorygować wysokość wszystkich - będą niższe.

 

Gdzie tu pisze, że dodanie stopnia jest uwarunkowane miejscem na poziomie podłogi? Zresztą, przeważnie nie jest to możliwe, a już na pewno nie jest proste i burzy przemyślane wcześniej rozwiązania przestrzenne.

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, stach napisał:

 Ale ja Wam powiem, że ten zenkowy pomysł nie jest tak całkiem durny i głupi...

Tak? To wróć do pierwotnej jego propozycji. Post #4 dla przypomnienia.
 

Cytat

 

"Wyrównanie wysokości wymaga skorygowania każdego ze stopni – podwyższenia kolejno o coraz wyższą warstwę."

Ale moża też dodać jeden stopieńi wtedy skorygować wysokość wszystkich - będą niższe.

 

Gdzie tu pisze, że dodanie stopnia jest uwarunkowane miejscem na poziomie podłogi? Zresztą, przeważnie nie jest, bo zanim ktoś wyleje beton na zbrojenie, to rozmyśla i mierzy przez parę dni.

×
×
  • Utwórz nowe...