Skocz do zawartości

Historia edycji

daggulka

daggulka

Dzięki Brum  ... odinstalowałam już cały program pilnujący , nie było innego wyjścia .... teraz mogę się nacieszyć źźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź  :icon_biggrin:

Kto zaproponuje jakiś inny program, który będzie mi pilnował kompa po jednym kliknięciu "skanuj"? 

Advanced miał wszystko ... optymalizował system, pilnował i usuwał co trza żeby jakoś to fungowało. Ale brak ź był nie do przyjęcia :icon_lol: . A ja za leniwa jestem, żeby sama wyszystkiego pilnować :$

Może jakiś błąd to był :icon_rolleyes: ... teraz nie mam już czasu, ale w weekend się pobawię. Zainstaluję go jeszcze raz i zobaczę czy ma  "w pakiecie" program do screenów który anuluje funkcję "ź" .... czy pojawił się po prostu błąd. 

daggulka

daggulka

Dzięki Brum  ... odinstalowałam już cały program pilnujący , nie było innego wyjścia .... teraz mogę się nacieszyć źźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź  :icon_biggrin:

Kto zaproponuje jakiś inny program, który będzie mi pilnował kompa po jednym kliknięciu "skanuj"? 

Advanced miał wszystko ... optymalizował system, pilnował i usuwał co trza żeby jakoś to fungowało. Ale brak ź był nie do przyjęcia :icon_lol: . A ja za leniwa jestem, żeby sama wyszystkiego pilnować :$

Może jakiś błąd to był :icon_rolleyes: ... teraz nie mam już czasu, ale w weekend się pobawię. Zainstaluję go jeszcze raz i zobaczę czy ma  "w pakiecie" program do screenów który anuluje funkcję "ą" .... czy pojawił się po prostu błąd. 

×
×
  • Utwórz nowe...