Skocz do zawartości

Historia edycji

Ermenegildo

Ermenegildo

Tak, płytki ścienne rektyfikowane będę układał na krzyżyki dystansowe 1mm i biały klej w klasie C2TE S1, układałem już takie płytki w kuchni i bardzo mi to odpowiadało, aczkolwiek wymaga to dużo cierpliwości. Tak, w drugiej łazience jest płyta OSB, ale moje poprzednie pytanie dotyczyło, jak rozplanować układanie płytek ściennych względem półek i okna.

Ermenegildo

Ermenegildo

Tak, płytki ścienne rektyfikowane będę układał na krzyżyki dystansowe 1mm i biały klej w klasie C2TE S1, układałem już takie płytki w kuchni i bardzo mi to odpowiadało, aczkolwiek wymaga to dużo cierpliwości. Tak, w drugiej łazience jest płyta OSB, ale moje poprzednie pytanie dotyczyło, jak rozplanować układanie płytek ściennych względem półek.

Ermenegildo

Ermenegildo

Tak, płytki ścienne rektyfikowane będę układał na krzyżyki dystansowe 1mm i biały klej w klasie C2TE S1, układałem już takie płytki w kuchni i bardzo mi to odpowiadało, aczkolwiek wymaga to dużo cierpliwości. Tak, w drugiej łazience jest płyta OSB.

Ermenegildo

Ermenegildo

Tak, płytki ścienne rektyfikowane będę układał na krzyżyki dystansowe 1mm, układałem już takie płytki w kuchni i bardzo mi to odpowiadało, aczkolwiek wymaga to dużo cierpliwości. Tak, w drugiej łazience jest płyta OSB.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...