Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Gość Szymon napisał:

 

 

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Pomocnik napisał:

Temat chyba nieadekwatny do artykułu - tam jest tylko o roletach - w dodatku pisze o 20% oszczędności - z tego co wiem, liczy się raczej od 3 - 10%. Które to rolety chronią 20%????

Rolety mają duże zalety - bezpieczeństwo, zabezpieczenie przed  wiatrem, uszkodzeniem stolarki, przed śniegiem, ulewami, nawet słońcem - ale przed zimnem- to chyba jakieś superspecjaliistyczne - zwykle te lamelowe mają grubość 05 - 1 cm - to nie chroni przed zimnem. Prędzej okiennice - i to szczelne!

 A do tego co napisał Szymon i Redakcja? - dodałbym ocieplenie parapetów, węgarków i nadproży -solidne, na ile sie da! Oczywiście to nie stricte okno, tylko  otoczenie okna - więc może trochę poza tematem! 

 

zenek

zenek

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Gość Szymon napisał:

 

 

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Pomocnik napisał:

Temat chyba nieadekwatny do artykułu - tam jest tylko o roletach - w dodatku pisze o 20% oszczędności - z tego co wiem, liczy się raczej od 3 - 10%. Które to rolety chronią 20%????

Rolety mają duże zalety - bezpieczeństwo, zabezpieczenie przed  wiatrem, uszkodzeniem stolarki, przed śniegiem, ulewami, nawet słońcem - ale przed zimnem- to chyba jakieś superspecjaliistyczne - zwykle te lamelowe mają grubość 05 - 1 cm - to nie chroni przed zimnem. Prędzej okiennice - i to szczelne!  A do tego co napisał Szymon i Redakcja? - dodałbym ocieplenie parapetów, węgarków i nadproży -solidne, na ile sie da!

 

zenek

zenek

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Gość Szymon napisał:

dobry montaż drzwi i okien to chyba najlepszy sposób, by przeciwdziałać ubytkom ciepła.

 

Dnia 28.08.2016 o 16:54, Pomocnik napisał:

Temat chyba nieadekwatny do artykułu - tam jest tylko o roletach - w dodatku pisze o 20% oszczędności - z tego co wiem, liczy się raczej od 3 - 10%. Które to rolety chronią 20%????

Rolety mają duże zalety - bezpieczeństwo, zabezpieczenie przed  wiatrem, uszkodzeniem stolarki, przed śniegiem, ulewami, nawet słońcem - ale przed zimnem- to chyba jakieś superspecjaliistyczne - zwykle te lamelowe mają grubość 05 - 1 cm - to nie chroni przed zimnem. Prędzej okiennice - i to szczelne! 

×
×
  • Utwórz nowe...