Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

2 godziny temu, bajbaga napisał:

Jak jest gaz w granicach działki, inwestycyjnie, kotłownia pędzona PCi będzie droższa niż kotłownia z kotłem gazowym..

To jest konkret!

W takim razie ciekawe, w jakim okresie zwróci się ta różnica w inwestycji. Bo oczywiście potem rachunki za (energię) PC są niższe, niż za gaz. I tu właśnie dochodzi jeszcze kwestia amortyzacji - prawdziwej, tzn prawdziwych kosztów eksploatacji kotła (kotłowni) i PC (instalacji) w jakimś sensownym okresie czasu.

zenek

zenek

2 godziny temu, bajbaga napisał:

Jak jest gaz w granicach działki, inwestycyjnie, kotłownia pędzona PCi będzie droższa niż kotłownia z kotłem gazowym..

To jest konkret!

W takim razie ciekawe, w jakim okresie zwróci się ta różnica w inwestycji. Bo oczywiście potem rachunki za (energię) PC są niższe, niż za gaz. I tu właśnie dochodzi jeszcze kwestia amortyzacji - prawdziwej, tzn prawdziwych kosztów eksploatacji kotła (kotłowni) i PC instalacji) w jakimś sensownym okresie czasu.

zenek

zenek

2 godziny temu, bajbaga napisał:

Jak jest gaz w granicach działki, inwestycyjnie, kotłownia pędzona PCi będzie droższa niż kotłownia z kotłem gazowym..

To jest konkret!

W takim razie ciekawe, w jakim okresie zwróci się ta różnica w inwestycji. Bo oczywiście potem rachunki za (energię) PC są niższe, niż za gaz. I tu właśnie dochodzi jeszcze kwestia amortyzacji - prawdziwej, tzn prawdziwych kosztów eksploatacji kotła i PC w jakimś sensownym okresie czasu.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...