Skocz do zawartości

Historia edycji

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

Pytanie do Ciebie Animus, rura od wyrzutni idąc w przestrzeni nieogrzewanej leży na wiązarze, niestety nie mogłem jej podnieść bo nie było miejsca na to , przez to w miejscu styku z wiązarem nie ma izolacji z wełny .  Na wiązar dla wszystkiego położyłem folie izolacyjna żeby bezpośrednio  rura stalowa nie stykała się z nim (folie położyłem po wykonaniu zdjęcia dlatego jej na nim nie widać ).  Dodatkowo pójdzie tam ocieplenie z wełny co na pewno w jakimś stopniu to jeszcze przykryje .... Co o tym sądzisz ? Poniżej zdjęcie:

 

160093545_qqnhxqp.jpg

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

Pytanie do Ciebie Animus, rura od wyrzutni idąc w przestrzeni nieogrzewanej leży na wiązarze, niestety nie mogłem jej podnieść bo nie było miejsca na to , przez to w miejscu styku z wiązarem nie ma izolacji z wełny .  Na wiązar dla wszystkiego położyłem folie izolacyjna żeby bezpośrednio  rura stalowa nie stykała się z nim (folie położyłem po wykonaniu zdjęcia).  Dodatkowo pójdzie tam ocieplenie z wełny co na pewno w jakimś stopniu to jeszcze przykryje .... Co o tym sądzisz ? Poniżej zdjęcie:

 

160093545_qqnhxqp.jpg

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

Pytanie do Ciebie Animus, rura od wyrzutni idąc w przestrzeni nieogrzewanej leży na wiązarze, niestety nie mogłem jej podnieść bo nie było miejsca na to , przez to w miejscu styku z wiązarem nie ma izolacji z wełny .  Na wiązar dla wszystkiego położyłem folie izolacyjna żeby bezpośrednio  rura stalowa nie stykała się z nim.  Dodatkowo pójdzie tam ocieplenie z wełny co na pewno w jakimś stopniu to jeszcze przykryje .... Co o tym sądzisz ? Poniżej zdjęcie:

 

160093545_qqnhxqp.jpg

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...