Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
karski1

Lustra - jakie zakupić i gdzie?

Recommended Posts

Dwie opcje:

1. Zamówienie lustra u szklarza. Trzeba to jednak zrobic podczas remontu (montażem lustra zajmuje się ekipa, która kładzie nam płytki).

2. Kupno lustra gotowego.Najlepiej zorientować się w wiekszych marketach. Na przykład w Leroy Merlin:

https://www.leroymerlin.pl/ramy-obrazy-lustra/lustra,a1296.html

Tutaj jest ich katalog internetowy ( nawet jeśli nie będzie czegoś stacjonarnie to w ciągu kilkku dni bez problemu można to do sklepu zamówić). 

Planuję wymianę lustra w łazience, i podoba mi się coś takiego jak na zdjęciu tu. Takie na całą ścianę. Jak myślicie to praktyczne, czy problematyczne? Może lepiej kupić zwykłe lustro w ramie?

1 godzinę temu, Ola Zet napisał:

Takie na całą ścianę. Jak myślicie to praktyczne, czy problematyczne?

Jest praktyczne - dużo widać, powiększa optycznie pomieszczenie... Problemem jest to, że trzeba je myć i polerować - zaniedbane wygląda fatalnie :bezradny:

1 godzinę temu, Ola Zet napisał:

Może lepiej kupić zwykłe lustro w ramie?

Może lepiej... możesz zmienić ramę, jak przemalujesz łazienkę...

Zwykłe lustro w ramie też wymaga czyszczenia. Lustro na całej ścianie to po prostu większa powierzchnia do 'przejechania' szmatką. Nie wydaje mi się, żeby wymagało ono jakiś specjalnych zabiegów :)

Polecam firmę z Krakowa z ulicy Kluczborskiej, rok temu dokonałem zakupu. Zapakowane lustro jak obraz znanego malarza. Wybór ram, kolorów szkła etc.

E OPRAWA SP Z O O, ul. Kluczborska 58/14

https://www.e-oprawa.pl/Lustra/Na-Wymiar#v=23&pz=0&uid=0&iw=500&ih=1200&st=4&t=4&iid=1&s=f4ebd4&g=0&hg=2&mth=40&lang=PL 

Kontakt znakomity z firmą.

My zamówiliśmy lustro w ramie bezpośrednio u producenta który dostarczył i zamontował lustro o sporych wymiarach bo 180x90.

Dodatkowo lustro zostało podświetlone od tyłu zatem dodatkowo doświetla nam łazienkę.

Akurat jeżeli chodzi o zakup lustra do łazienki to uważam, że pod tym katem jest bardzo szerokie pole manewru i wystarczy poszukać chociażby w sklepach internetowych, gdzie teraz znajdziesz także niższe ceny, zerknij również do nas :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Polecam
      Mam w dwóch domach osuszacze Delonghi, jeden stary model który służy nam już 6 rok i 2 nowe. Niestety w naszych domach panuje duża wilgotność ze względu na ukształtowanie terenu i nie wyobrażam sobie obecnie aby nie mieć tego tyou sprzętu. Wcześniej w pochmurne i bardzo deszczowe dni mielismy w ekstremalnych przypadkach lekko wilgotne kartki papieru. Dramat. Na szczęście produkt spełnia oczekiwania i nie do wiary jak dużo wody wyciąga w ciągu dnia.
    • Latem ubiegłego roku marka De’Longhi wprowadziła  na rynek polski dwa modele osuszaczy powietrza: DES16EW i DES16W. Oba modele stanowią idealne wyposażenie zarówno mieszkań, jak i domów wolno stojących. Elektroniczny czujnik poziomu wilgotności w modelu DES16EW będzie pilnować by powietrze w naszym domu było odpowiednio suche.
      Pełna treść artykułu pod adresem:
      https://m.budujemydom.pl/wentylacja-i-klimatyzacja/12754-osuszacze-powietrza-delonghi
    • Gość Ny
      Nibe f1255 12kw moc MODUŁOWA dom 285metra grzanie 21stopni w Domu plus ciepła woda rocznie wyszło 1500zl ale pod fundamentem 15cm najlepiej przekłada 3 raz 5cm na fundament 12cm coś oraz 5cm coś od środka na elewację 20cm termonium plus organika góra domu 20cm wełny w krokfiei10cm w stelarz
    • Aaaaaaaa, to zwracam honor. To ja aż taki odważny nie jestem, przyznaję się. Moją kranówę jednak przez filtr dzbankowy i dopiero mniam,mniam. Nie zrozumiałem wpisu, sorki, zwracam honor.   Z tym chlorem to racja. Zależy chyba od najbliższej stacji uzdatnia. Mam w mieście to samo. W jednym miejscu jak u mnie teraz leci niezła, bez zapachu i smaku, za to na drugim końcu tego samego miasta jest biała i obrzydliwa (widziałem i wąchałem) Wiem że związane jest z koniecznością dezynfekcji ujęć wody, urządzeń do jej produkcji, oraz sieci dystrybucyjnej dostarczającej wodę do odbiorców, ale opowiadał mi jeden kolo który oglądał kiedyś uzupełnianie takich uzdatniaczy, że sypią czasami ze względu na stare instalacje, ogromne ilości tego chloru. Pewnie zgodnie z jakąś instrukcją przypisaną dla danej przepompowni
    • Miło mi, że się Wam podoba moja ogrodowa improwizacja . Mnie też się podoba, choć w miejscu potencjalnej trawy jest na razie uprawa babki zwyczajnej. Jest to miła odmiana po niegdysiejszym perzu i ubiegłorocznych badylach, bliżej nieoznaczonych, a które przewyższały mnie wzrostem. Przy okazji pokażę więcej ogrodu.  Teraz o bramie. Jestem w kropce. Bowiem wczoraj po powrocie do domu okazało się, że brama jest. " Osadzacze" przyjechali znienacka, bez uprzedniego umówienia. Skrzydło zawiesili, czmychnęli,  telefonu nie odbierają. To czego się obawiałam przestało mnie straszyć. Odległość nad kostką jest przyzwoita. Pozostaje kwestia tego nieszczęsnego osadzenia. No i nie wiem, na ile obydwa skrzydła są kompatybilne, bo furtka stoi w garażu. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Jest też ciąg dalszy przygód ze studnią, ale o tym napiszę jutro. A  Demo mógłby odprawić jakieś czary - mary w celu szybszego omijania mojej inwestycji przez przygody, o których wspomniał.  
  • Popularne tematy