Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

27 minut temu, Baszka napisał:

.Wracając do wody. To, że jej nie ma to oczywiste, bo z "samości" nie przyjdzie. Natomiast instalator nadal milczy, jak zaklęty. Nie podejmuję prób dodzwonienia się, bo nie chcę irytować sobą człowieka .Życie wykonawcy z takim trudnym jak ja inwestorem nie jest łatwe. A to chcę, by po dwóch latach (sic!) instalacje zostały podpięte, bym mogła korzystać z tego, za co zapłaciłam, a to się nieszczęsnej pompy czepiam, że nie działa należycie. Przecież mam wodę pod dostatkiem w jeziorze. Jednak instalator jest wyjątkowy. W końcu wczoraj też nie odbierał telefonu, zignorował sms , a ludzi przysłał. Taki jest , wspaniałomyślny dla mnie. Znów zaczynam być na etapie, jak właściciel tego uroczego domku w Karkonoszach i rozważam powrót do miasta.

A możesz przecież reklamować te niedoróby, np. pompę niech ktoś wymontuje, zawieź gdzie kupiona, itd.. 

animus

animus

19 minut temu, Baszka napisał:

Zaimpregnowana jestem. Przeżyłam tu awanturki, ostatnio motocykle, tym bardziej przeżyję bliski memu sercu temat zwierzyńca:).

 

Wracając do wody. To, że jej nie ma to oczywiste, bo z "samości" nie przyjdzie. Natomiast instalator nadal milczy, jak zaklęty. Nie podejmuję prób dodzwonienia się, bo nie chcę irytować sobą człowieka .Życie wykonawcy z takim trudnym jak ja inwestorem nie jest łatwe. A to chcę, by po dwóch latach (sic!) instalacje zostały podpięte, bym mogła korzystać z tego, za co zapłaciłam, a to się nieszczęsnej pompy czepiam, że nie działa należycie. Przecież mam wodę pod dostatkiem w jeziorze. Jednak instalator jest wyjątkowy. W końcu wczoraj też nie odbierał telefonu, zignorował sms , a ludzi przysłał. Taki jest , wspaniałomyślny dla mnie. Znów zaczynam być na etapie, jak właściciel tego uroczego domku w Karkonoszach i rozważam powrót do miasta.

A możesz przecież reklamować te niedoróby, np. pompę niech ktoś wymontuje, zawieź gdzie kupiona, itd.. 

×
×
  • Utwórz nowe...