Skocz do zawartości

Historia edycji

aaaa

aaaa

W oczekiwaniu na wpis Baszki ;), napiszę jeszcze tylko, że :

1) Obejrzałem sobie moją kotłownię  - rurki w kotłowni Baszki są bez izolacji...sporo ciepła będzie tracone...dobrze by to było zrobić (oczywiście we własnym zakresie, za to w d*** kopnąć za to instalatora)

2) Załamujecie tutaj często ręce, jakie to Baszka ma problemy (z wykonawcami), ale szczerze mówiąc, sam mam u siebie sporo rzeczy zrobione nie tak jak bym sobie życzył, sporo zwyczajnie spartolone - różnica taka, że ja o tym nie piszę i nie "chwalę się" że coś mam skopane....:$

 

 

 

rozdzielacz.jpg

kotłownia.jpg

to wyżej, to zdjęcia z mojego archiwum, nie chce mi się cykać stanu aktualnego...

aaaa

aaaa

W oczekiwaniu na wpis Baszki ;), napiszę jeszcze tylko, że :

1) Obejrzałem sobie moją kotłownię  - rurki w kotłowni Baszki są bez izolacji...sporo ciepła będzie tracone...dobrze by to było zrobić (oczywiście we własnym zakresie, za to w d*** kopnąć za to instalatora)

2) Załamujecie tutaj często ręce, jakie to Baszka ma problemy, ale szczerze mówiąc, sam mam u siebie sporo rzeczy zrobione nie tak jak bym sobie życzył, sporo zwyczajnie spartolone - różnica taka, że ja o tym nie piszę i nie "chwalę się" że coś mam skopane....:$

 

 

 

rozdzielacz.jpg

kotłownia.jpg

aaaa

aaaa

W oczekiwaniu na wpis Baszki ;), napiszę jeszcze tylko, że :

1) Obejrzałem sobie moją kotłownię  - rurki w kotłowni są bez izolacji...sporo ciepła będzie tracone...dobrze by to było zrobić (oczywiście we własnym zakresie, za to w d*** kopnąć za to instalatora)

2) Załamujecie tutaj często ręce, jakie to Baszka ma problemy, ale szczerze mówiąc, sam mam u siebie sporo rzeczy zrobione nie tak jak bym sobie życzył, sporo zwyczajnie spartolone - różnica taka, że ja o tym nie piszę i nie "chwalę się" że coś mam skopane....:$

 

 

 

rozdzielacz.jpg

kotłownia.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...