Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet


przecinek zamiast kropki

22 godziny temu, Baszka napisał:

Sesja kotłowni. Idąc od lewej strony do prawej. Na ostatniej fotce miejsce przygotowane dla pralki.

 

22 godziny temu, mhtyl napisał:

Baszka to Twój cyrk i twoje małpy,

 

10 godzin temu, bajbaga napisał:

Tak sobie obejrzałem (...) I powiem tak - ja p......ę.:wallbash:

 

Ps. A do moich szanownych kolegów, którzy śledzą z uwagą ten blog - gdzie q..wa byliście jak taka krzywdę Baszce czyniono - no gdzie ??????

 

1 godzinę temu, Leszek4 napisał:

Jprdl!

Uwaga też na wiadra i worki pod nogami,

Jprdl!

 

31 minut temu, mhtyl napisał:

Jeżeli już zaczęliśmy krytykować wykonanie, to pomijam ... wspomnieli... jakim trzeba być fachowcem ... Przecież wszystko...

Brawo, brawo, brawo! Każden z was jeden to miszcz świata, oblatani jak nasi skoczkowie narciarscy, brawo brawo. No, może Heniek się broni, bo uczciwie doradza i systematycznie, w sumie bardzo uczciwie, ale reszta? Krytykować tylko potrafią! Ten się czepia, że coście nie widzieli, a sam gapi się i gapi, a drugi to tylko by się wdzięczył i przechwalał

No, może jeszcze Babajaga się pilnuje, bo wrzuca uwagi, ale pierwszy i trzeci to jak co to od razu, że ja cie kręcę ja prdl czy co to tamto. No i może leszek się nie pisze w tę lożę krytykancką, bo sensownie się udziela, ale reszta? Mądrale. Ale i tak - NIE! Same mądrale, co na gotowe to skrytykują, a jak jest w robocie, to tyle nawynajdują pierdolinionych szczegółów, że nic by się nie zrobiło, gdyby tych uwag słuchać. A poza tym, wszyscy macie: macie rację i nie macie.

PeZet

PeZet

22 godziny temu, Baszka napisał:

Sesja kotłowni. Idąc od lewej strony do prawej. Na ostatniej fotce miejsce przygotowane dla pralki.

 

21 godzin temu, mhtyl napisał:

Baszka to Twój cyrk i twoje małpy,

 

10 godzin temu, bajbaga napisał:

Tak sobie obejrzałem (...) I powiem tak - ja p......ę.:wallbash:

 

Ps. A do moich szanownych kolegów, którzy śledzą z uwagą ten blog - gdzie q..wa byliście jak taka krzywdę Baszce czyniono - no gdzie ??????

 

1 godzinę temu, Leszek4 napisał:

Jprdl!

Uwaga też na wiadra i worki pod nogami,

Jprdl!

 

19 minut temu, mhtyl napisał:

Jeżeli już zaczęliśmy krytykować wykonanie, to pomijam ... wspomnieli... jakim trzeba być fachowcem ... Przecież wszystko...

Brawo, brawo, brawo! Każden z was jeden to miszcz świata, oblatani jak nasi skoczkowie narciarscy, brawo brawo. No, może Heniek się broni, bo uczciwie doradza i systematycznie, w sumie bardzo uczciwie, ale reszta? Krytykować tylko potrafią! Ten się czepia, że coście nie widzieli, a sam gapi się i gapi, a drugi to tylko by się wdzięczył i przechwalał

No, może jeszcze Babajaga się pilnuje, bo wrzuca uwagi, ale pierwszy i trzeci to jak co to od razu, że ja cie kręcę ja prdl czy co to tamto. No i może leszek się nie pisze w tę lożę krytykancką, bo sensownie się udziela, ale reszta? Mądrale. Ale i tak - NIE! Same mądrale, co na gotowe to skrytykują, a jak jest w robocie, to tyle nawynajdują pierdolinionych szczegółów, że nic by się nie zrobiło, gdyby tych uwag słuchać. A poza tym, wszyscy macie: macie rację rację i jej nie macie,

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...