Skocz do zawartości

Historia edycji

PeZet

PeZet


literufka

Dnia 8.01.2017 o 00:59, zenek napisał:

Czy możesz rozwinąć temat. to ciekawe, ale jaka pompa ciepła kosztuje 7 tys.? I co z ta taryfą II ?

Pompa Meeting 7kW na portalu aukcyjnym, o niej myślę.

A II-ga taryfa potrzebna jest po to, by na ile się da wycisnąć z prądu jak najwięcej oszczędności i prądem ekonomicznie i oszczędnie grzać się do jak najgłębszej mroźności się da. Tutaj teoretyzuję tylko, bom tego nie liczył, ale pompa zachowuje swoją oszczędność do około +5stC, a potem na II taryfie można jeszcze zagarnąć kilka dni po kosztach konkurencyjnych. Oczywista mnie łatwo tak pisać, bo mam w głowie, że u mnie nie ma gazu. Nie wiem jak wypada porównanie: ogrzewania pompą kontra ogrzewanie gazem.

PeZet

PeZet

Dnia 8.01.2017 o 00:59, zenek napisał:

Czy możesz rozwinąć temat. to ciekawe, ale jaka pompa ciepła kosztuje 7 tys.? I co z ta taryfą II ?

Pompa Meeting 7kW na portalu aukcyjnym, o niej myślę.

A II-ga taryfa potrzebna jest po to, by na ile się da wycisnąć z prądu jak najwięcej oszczędności i prądem ekonomicznie i oszczędnie grzać się do jak najgłębszej mroźności się da. Tutaj teoretyzuję tylko, bom tego nie liczył, ale pompa zachowuje swoją oszczędność do około +5stC, a potem na II taryfie można jeszcze zagarnąć kilka dni po kosztach konkurencyjnych. Oczywista nie łatwo tak pisać, bo mam w głowie, że u mnie nie ma gazu. Nie wiem jak wypada porównanie: ogrzewania pompą kontra ogrzewanie gazem.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...