Skocz do zawartości

Umywalki, meble - ELITE


Recommended Posts

Napisano
Witam, obecnie jestem na etapie kupowania mebli i umywalek do łazienek...
Moje pytanie jest takie czy ktoś miał styczność z meblami i umywalkami Firmy ELITE? wszystko w łazience mam marki Cersanit ale w ich ofercie nie ma umywalek prostokątnych (nie owalnych itd.) stojących na półkach... wszystko wyłącznie na półkach wiszących w tych kształtach... :/

I dlatego mam pytanie o opinie wyżej wymienionej firmy gdyż Tylko w ich ofercie znalazlem meble i umywalki w odpowiednim dla mnie kształcie i rozmiarze. No i jak wygląda sprawa z kolorem umywalek czy bedzie duża różnica między Cersanitem a Elite?

Pozdrawiam
Napisano
Forest1989, a umywalki z firmy Koło oglądałeś? Mają duży wybór takich prostokątnych umywalek. Może coś dla siebie znalazłbyś, a na pewno będą tańsze niż Elite chociaż przyznam się, że pierwszy raz o nich słyszałam i aż musiałam sprawdzić ceny, żeby Cię nie wprowadzić w błąd.
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Akurat z wyżej wymienioną firmą nie miałem styczności,więc ciężko mi cokolwiek napisać. Może zacznijmy od tego jaki budżet posiadasz na zakup mebli oraz pozostałych akcesoriów. Wtedy postaramy się coś doradzićicon_smile.gif
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Myślę, że umywalki warto zamontować na szafce, dzięki czemu zyskujemy nie tylko estetykę wyglądu ale również zyskujemy dodatkowe miejsce na przybory toaletowe.
Napisano
No tak,to racja ale pamiętajmy,że meble do łazienki wykonane na zamówienie,będą też droższe niż cały komplet systemowy. To rozwiązaniu stosuje się w przypadku bardziej niestandardowych wymiarów łazienki,wtedy po prostu nie ma wyjścia.
Napisano
Cytat

Witam, obecnie jestem na etapie kupowania mebli i umywalek do łazienek...
Moje pytanie jest takie czy ktoś miał styczność z meblami i umywalkami Firmy ELITE? wszystko w łazience mam marki Cersanit ale w ich ofercie nie ma umywalek prostokątnych (nie owalnych itd.) stojących na półkach... wszystko wyłącznie na półkach wiszących w tych kształtach... :/

I dlatego mam pytanie o opinie wyżej wymienionej firmy gdyż Tylko w ich ofercie znalazlem meble i umywalki w odpowiednim dla mnie kształcie i rozmiarze. No i jak wygląda sprawa z kolorem umywalek czy bedzie duża różnica między Cersanitem a Elite?

Pozdrawiam




Witam
z każdej firmy umywalka będzie różnić się kolorem gabarytem i wymiarem , ponieważ każdy robi inaczej wiec musisz się zastanowić czy chcesz tylko jedna firmę czy kilka mieć u siebie w łazience , ja mam kilka w jednym sklepie nie robiłem zakupów żeby wyposażyć łazienkę , wybierając sprzęty kierowałem się własnym gustem i ceną i funkcjonalnością plus do tego nie ma co zamawiać z katalogów lepiej jest przejść się i zobaczyć na własne oczy na papierze wygląda zawsze lepiej niż w rzeczywistości to jest moja rada ja tak robiłem
  • 1 miesiąc temu...
Napisano
Na dobrą sprawę jest to tylko kwestia gustu jaki posiadamy na ten cel,im więcej tym rzecz jasna lepiej. ja ze swojej strony chętnie pomoge podczas wyboru płytek,tym zajmuje się na co dzień.
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Chciałbym podzielić się opinią i kilkoma informacjami na temat zestawu Osmo 177, który świetnie sprawdza się przy pielęgnacji i odświeżaniu drewnianych blatów kuchennych. Jeśli posiadacie drewniane powierzchnie wykończone olejami Osmo lub innymi olejami do drewna, ten zestaw może okazać się bardzo przydatny. Co zawiera zestaw Osmo 177 ? Płyn czyszczący w sprayu (500 ml) – idealny do codziennego, delikatnego czyszczenia. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie niszczy powłoki i nie zostawia smug. Top-Olej 3058 (500 ml) – produkt regenerujący i chroniący drewno. Przywraca świeży wygląd, naturalny mat i zabezpiecza przed wilgocią. Rączka do pada – wygodny uchwyt do pracy z włókninami. Włóknina do aplikacji – umożliwia równomierne rozprowadzenie oleju. Włóknina do szlifowania – pozwala delikatnie przygotować powierzchnię do ponownego olejowania, usuwając drobne zmatowienia i ślady użytkowania. Dla kogo ten zestaw ? Osmo 177 sprawdzi się u wszystkich, którzy posiadają: drewniane blaty kuchenne, stoły i powierzchnie robocze z drewna, drewniane schody lub inne elementy wykończone olejami. Co warto podkreślić ? Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do pielęgnacji – nie trzeba dokupować żadnych akcesoriów. Proces odświeżania jest prosty i szybki, a efekty widoczne od razu. Po nałożeniu oleju drewno odzyskuje swój naturalny wygląd, a powierzchnia staje się odporna na zabrudzenia i wilgoć. Jak często stosować ? Zależnie od intensywności użytkowania – zabieg odświeżania można wykonywać co kilka miesięcy, a płynu czyszczącego używać na co dzień. Podsumowując – Osmo 177 to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o trwałość i estetykę drewnianych blatów. Polecam każdemu, kto ceni sobie naturalne wykończenia i dbałość o detale.   Chętnie odpowiem na pytania i posłucham Waszych opinii.    
    • Czy to wszystko jest zgodne z projektem? Bo jeżeli tak, to projektanci się nie popisali. Osobiście jestem zwolennikiem innego układu: - górna powierzchnia ściany fundamentowej (w tym przypadku górna powierzchnia wieńca) jest na tym samym poziomie co chudziak;  - w efekcie izolacja przeciwwilgociowa pozioma na ścianach fundamentowych oraz pod ścianami nośnymi oraz działowymi jest na tym samym poziomie. Łatwo jest dobrze ułożyć i zrobić duże zakłady; - na chudziaku mamy wówczas wszędzie warstwę izolacji przeciwwilgociowej, warstwę izolacji cieplnej, warstwę wylewki podłogowej (jastrychu).  Na tym etapie budowy można jeszcze wszystko zrobić w ten sposób. Ale uwaga! Trzeba przeliczyć ostateczną wysokość ścian, otworów okiennych, drzwiowych oraz schodów i tego wszystkiego pilnować.  W ten sposób unikamy problemów z układaniem izolacji przeciwwilgociowej, mostkami cieplnymi w otworach drzwiowych itd. Chociażby jak teraz zrobić przejście rur ogrzewania podłogowego w "progach", gdzie w wewnętrznych ścianach nośnych będą otwory drzwiowe?
    • Jeżeli już coś pęka  w takiej sytuacji, to właśnie ściana działowa. Warstwa 10 cm betonu spoczywającego na zagęszczonym piasku jest całkiem solidna. Tu zaś pod ścianami działowymi jest jeszcze pogrubiona i zbrojona.  Natomiast co do brakującej izolacji przeciwwilgociowej, to jej zrobienie będzie kłopotliwe. U dołu ściany trzeba będzie nawiercić otwory pod kątem i wsączyć w ścianę preparat uszczelniający. Ale to w sumie problem wykonawców, skoro popełnili błąd.
    • Witam, Jestem na etapie zamawiania okien do domu i z tego powodu urodziło mi się kilka pytań.  Na fundamencie z bloczków betonowych został wylany wieniec. Z zewnątrz cały fundament wraz z wieńcem został zaizolowany oraz ocieplony 10cm warstwą styropianu przeznaczonego na fundament. Wnętrze zostało już zasypane piaskiem i zagęszczone. W chwili obecnej sytuacja na posadzce wygląda tak, że wylany zostanie chudziak (10cm), 15cm styropianu (ogrzewanie podłogowe) 6cm wylewka i 1.5-2cm na płytkę/panel - co daje nam 33cm. Tyle też właśnie pozostało miejsca między "piaskiem" a górną krawędzią wieńca.Finalnie więc, docelowa posadzka zrówna mi się niejako z górną krawędzią wieńca oraz izolacją poziomą. Czy to jest poprawnie wykonane? W otworach okiennych natomiast  wychodzi, że okno balkonowe będzie osadzone bezpośrednio  na wieńcu (na widocznej izolacji). Czy to jest okej? Nie będzie się w tych miejscach tworzył koszmarny mostek termiczny? Jeśli przyszłaby podwalina to okno mi się podniesie, co za tym idzie powstanie próg? Nie będzie przemarzać? Inna sprawa, że wieńce na wew. ścianach są na tej samej wysokości, więc wszędzie tam gdzie mam próg, to albo docelowa posadzka (panel) przyjdzie odrazu na wieniec, albo będę musiał go podkuć?  Bardzo proszę o Państwa opinie.
    • Pojawiła się nowa naklejka na podrobionych narzędziach Hilti TE16.   Młot Hilti Hammer Drill TE 16 2200W / Nowy Lombard / Cz-wa    
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...