Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Forpłyt


Recommended Posts

Gość zwykły klient
witam. Żeby cokolwiek załatwić w FORPŁYCIE najlepiej zarezerwować sobie ponad godzinę, uprzejmość mizerna, wycena usług jest kompletnie nie jasna, na zamówieniu widnieje jedna cena, poźniej wychodzi inna i jeśli nie chcemy tracić nerwów to lepiej nie pytajmy dlaczego tak jest. przy zamawianiu WYRAŹNIE ZAZNACZYŁEM, ŻE CHCĘ OTRZYMAĆ WSZYSTKIE ŚCINKI Z TRZECH PŁYT KTÓRE ZAMÓWIŁEM, dostałem jeden, miało być 30cm po całej długości płyty otrzymałem pokancerowane 15cm (prawdopodobnie resztka z innego zamówienia) formatki miały być oklejone z jednej strony, większość była oklejana z dwóch stron ponieważ pierwsze oklejenie było nie do przyjęcia, powinienem się cieszyć bo mam płytę oklejoną dwustronnie, niestety to dodatkowe oklejenie mi tylko przeszkadza, ponadto płyty z magazynu wyszły brudne (zatkało mnie jak parę dni poźniej pojechałem do konkurencji i zobaczyłem magazym czyściutki jak laboratorium, okazuje się ze to nie takie trudne) jakość cięć jest podobna jak w marketach czyli marna (odpryski) polecam pójść na magazyn w firmie w której chcemy złozyć zamówienie, zanim je złożymy, ładna wystawa to nie wszystko
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...