Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

Grubość jest większa niż w projekcie ale chodzi mi o to że mam różną grubość bo koparka nierówno wykopała. O te 5-7 cm różnicy na niektórych odcinkach. No i co z tym mrozem? Zalewać jak dziś będzie -4?

Przy okazji czyszczenia wykopu  znalazłem dwa sączki wody, wcześniej ich nie było. Od kiedy padało to w tych miejscach woda stała i myślałem że może glina nie przepuszcza a to chyba te sączki oddawały wodę. Nie jest tego wiele. Przy kopaniu piwnicy były gorsze sączki. Ale to musi iść gdzieś z głębi bo ławy dookoła okopane więc droga odcięta jest a to jest na ściance wewnętrznej. A może to po prostu ziemia wodę po opadach oddaje? 

dedert

dedert

Grubość jest większa niż w projekcie ale chodzi mi o to że mam różną grubość bo koparka nierówno wykopała. O te 5-7 cm różnicy na niektórych odcinkach. No i co z tym mrozem? Zalewać jak dziś będzie -4?

Przy okazji czyszczenia wykopy znalazłem dwa sączki wody, wcześniej ich nje było. Od kiedy padało to w tych miejscach woda stała i myślałem że może glina nie przepuszcza a to chyba te sączki oddawały wodę. Nie jest tego wiele. Przy kopaniu piwnicy były gorsze sączki. Ale to musi iść gdzieś z głębi bo ławy dookoła okopane więc droga odcięta jest a to jest na ściance wewnętrznej. 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...