Skocz do zawartości

Farby Tikkurila Beckers


Recommended Posts

Witam,

W Krainie Farb zajmujemy się dostarczaniem farb wysokiej jakość takich producentów jak Tikkurila oraz Beckers. Zyskują one uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Nieograniczone możliwości wyboru barw, oryginalne efekty wykończenia oraz doskonałe parametry użytkowe sprawiają, że pomalowane wnętrza zyskują trwałą i piękna powłokę.

Brak obrazka

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszymi produktami lub macie Państwo zapytania zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą profesjonalnych listw: przypodłogowych, przy sufitowych, elewacyjnych, dekoracyjnych oraz rozet, renomowanej belgijskiej firmy NMC
Brak obrazka

W naszej ofercie znajdują się ponadto:

- gładzie; grunty
- farby; lakiery
- folie ochronne
- tektury zabezpieczające
- taśmy ochronne m. in. BlueDolphinTapes
- produkty firmy MasterMas - gładź szpachlowa, podkłady gruntujące i inna chemia budowlana

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową !
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  Cytat

To są ceny przyzwoite za te farby tej klasy. Nie porównuj ich ze zwykłymi emulsjami icon_biggrin.gif

Rozwiń  


Mnie zawsze zastanawia dlaczego ludzie idą np. do restauracji czy na pizze płacą ok 60 - 90 zł za obiad i są najedzeni nawet do końca dnia a jak przychodzi kupić rzecz która ma im służyć latami to kupują zawsze najtaniej np. buty w których chodzą przez pół roku , no dobra to pół roku ale np. blachę na dach, glazurę, parkiet, farby, zaprawy itp. i później dziwią się, że te rzeczy się psują tudzież mają trochę słabą żywotność.
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Już w Sprzedaży:

TEKNOS BIORA 4 w pojemnościach 9l oraz 18l

BIORA 4 Matowa farba do ścian

Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa do malowania ścian wewnętrznych.

Jest łatwa do nakładania i tworzy gładką, matową powierzchnię.

BIORA 4 jest bezpieczna do stosowania ponieważ nie zawiera rozpuszczalnika i w związku z tym z powłoki paruje jedynie woda.

BIORA 4 może być nakładana na powierzchnie betonowe, gipsowo-kartonowe, cegłę, tynk i płyty konstrukcyjne.

Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

Atrakcyjna cena dla forumowiczów ! ! !




KONTAKT : Kraina Farb
krainafarb@interia.pl
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Niestety nie jestem w stanie wskazać tych rzeczy prócz farby a była użyta Dekoral Clean&Color Ażurowa Czerń i FARBA DEKORAL CLEAN&COLOR TWEEDOWA ZIELEŃ Niestety nie byłem przy remoncie jak i nie byłem zleceniodawcą, po jakimś czasie wróciłem do mieszkania
    • Nie wiadomo. Bo to co piszesz niczego nie daje. Jakie tynki, jakie gładzie, jaki grunt, jaka farba... Teraz można tylko zgadywać.
    • Mam pewien problem, po pomalowaniu ściany farbą powychodził biały dziwny nalot, wcześniej na ścianie była szara farbą na której mógł występować lecz nie było tego widać. Wspomnę że pokój był w pełni remontowany, tynki, gładzie. Podejrzewam że jest to swojego rodzaju jakiś minerał z tynku lub gładzi bo niestety fachowej okazał się partaczem. Z początku myślałem że to pleśń, lecz po zachlapaniu ściany wodą w miejscu gdzie była wodą nie pojawiła się pleśń a powstał taki ładny zaciek. Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat, czy dobrze myślę że to wytrącenie jakiegoś minerału?
    • Cześć,   Jestem razem z żoną zainteresowany kupnem działki i budowa domu lub opcja kupna połowy bliźniaka. Jeszcze nie wiem na którą opcję ostatecznie zdecydujemy się, dlatego obserwuję i oglądam działki w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Wpadła mi w oko działka, która co prawda jest trochę droga, bo za 15 arów trzeba zabulic około 400k, ale chyba w tej okolicy to już zrobił się standard.   Działka wydaje się spoko, całkiem ustawna, w pełni uzbrojona, więc poprosiłem o kopie badań gruntu jakie zostały wykonane na tej działce (deweloper robil wiele odwiertów, bo w sumie na kilku działkach i drodze wewnętrznej, więc na każdej działce wypadły po 2 odwierty). Jako że w temacie jestem kompletnie zielony dlatego przychodzę z pytaniem czy takie parametry gruntu są dobre pod budowę domu czy wymagają jakiś szczególnych rozwiązań? Byłbym wdzięczny za poradę/opinię 
    • Nie będę nazywał serii Ospela, bo już jej nie widuję, ale była taka z długimi śrubkami do szyldów gniazdek (bardzo ładnych zresztą), że śrubki kaleczyły przewody w puszce i mogły zrobić zwarcie do PE. Usterka trudna w diagnozie, bo po zdjęciu szyldu (i odkręceniu śrubki) wszystko niby wracało do normy. Ale jak przy białym montażu jak się założyło czterdzieści gniazdek w kilku obwodach i RCD nie daje się załączyć, to proszę szukać usterki.   Teraz niech się ktoś kieruje kolorem. Jak ten głupi Michał od sera.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...