Pomocnik Napisano 9 lipca 2012 #1 Napisano 9 lipca 2012 Zbudowaliśmy dom według gotowego projektu. Na katalogowej kopii instalacji elektrycznej narysowaliśmy własny szkic tej instalacji - mówią Marta i Piotr, czytelnicy Budujemy Dom, użytkują instalację od 4 lat Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/instalacje-elektryczne/a/15071-instalacja-elektryczna-wedlug-wlasnego-projektu
Gość stoldom Napisano 9 lipca 2012 #2 Napisano 9 lipca 2012 brakuje tylko automatycznego przełącznika faz. oraz instalacji do agregatu prądowego..
Gość Mateus Napisano 11 września 2017 #3 Napisano 11 września 2017 I co dalej czy projekt nowej instalacji jest wciągnięty do projektu domu. czy tak każdy elektryk może zmieniać i rozbudowywać rozdzielnie ?
retrofood Napisano 2 października 2017 #4 Napisano 2 października 2017 Cytat Dotąd ani razu nie zauważyliśmy błędów lub braków w wewnętrznej instalacji elektrycznej. Żeby zauważyć błędy, trzeba mieć o czymś jaką wiedzę, a nie tylko swoje wyobrażenie. Moja ŚP. Babcia miała jedną żarówkę w chacie, jedno gniazdko i też żadnego błędu nie widziała. Na odwrót! Żarówka zawsze była lepsza (jaśniejsza) od lampy naftowej. Kwestia przyzwyczajenia.
Gość wdz Napisano 25 lipca 2018 #5 Napisano 25 lipca 2018 Taa... i jeszcze 1 różnicówka na cały dom i w dodatku trójfazowa, dramat. Takie artykuły nie powinny być w ogóle publikowane, gdyż zachęcają więcej ludzi bez wiedzy do wykonywania takiej "rzeźby"
retrofood Napisano 27 lipca 2018 #6 Napisano 27 lipca 2018 Dnia 25.07.2018 o 11:15, Gość wdz napisał: Taa... i jeszcze 1 różnicówka na cały dom i w dodatku trójfazowa, dramat. Takie artykuły nie powinny być w ogóle publikowane, gdyż zachęcają więcej ludzi bez wiedzy do wykonywania takiej "rzeźby" Odmawiasz ludziom bohaterstwa? Wiesz jak się puszą przed swymi samicami, że "sam se zrobiłem bez tych durnych elektryków!" Szkoda, że niektórzy tylko do czasu... https://fakty.interia.pl/opolskie/news-tragiczny-final-wypadku-na-budowie-nie-zyja-ojciec-i-syn,nId,2609754
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się