Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzięki za odpowiedź.    Generalnie dwufunkcyjny wybrałem z uwagi na prostotę obsługi i miejsce. Wszystko w 1 miejscu. 
    • Witam, jakiś czas temu kupiłem mieszkanie w kamienicy, wszystko było w porządku do czasu ,gdy sąsiad nie spowodował pożaru, niestety moje mieszkanie ma z nim ścianę wspólną, a on sam wyprowadził się zostawiając ten pustostan z dziurawym dachem i wybitymi oknami na pastwę bezdomnych.Grzyb w masowych ilościach pojawił się w sklepie pod nim. Proszę o pomoc co zrobić, żeby w jakiś sposób odizolować tę ścianę od wilgoci z jego mieszkania, żeby grzyb nie przeszedł do mnie i czy jest w ogóle jakiś sposób, żeby ratować moje mieszkanie, ponieważ w takiej sytuacji sam zostanę bez dachu nad głową.
    • Witam, jakiś czas temu kupiłem mieszkanie w kamienicy, wszystko było w porządku do czasu ,gdy sąsiad nie spowodował pożaru, niestety moje mieszkanie ma z nim ścianę wspólną, a on sam wyprowadził się zostawiając ten pustostan z dziurawym dachem i wybitymi oknami na pastwę bezdomnych.Grzyb w masowych ilościach pojawił się w sklepie pod nim. Proszę o pomoc co zrobić, żeby w jakiś sposób odizolować tę ścianę od wilgoci z jego mieszkania, żeby grzyb nie przeszedł do mnie i czy jest w ogóle jakiś sposób, żeby ratować moje mieszkanie, ponieważ w takiej sytuacji sam zostanę bez dachu nad głową.
    • Oj, Heniu, chyba skali braknie... Kiedy przestaniesz się ośmieszać, jak ostatni kretyn? Aż mi ciebie żal. Bidula taka...  
    • Swego czasu mieszkaliśmy na drugim piętrze w domu jednorodzinnym bez cyrkulacji. Na ciepłą wodę trzeba było czekać w granicach 2-3 minut. Po 5 minutach leciała znów chłodna. Czyli w 5 minut woda się zdążyła ochłodzić w rurach. Nie wiem jaka jest tam izolacja, ale wyobraź sobie, że z każdą minutą tracisz np 1°C na temperaturze wody w obiegu, czyli, jeżeli spadnie np o 5°C kocioł musi dogrzać. Na pierwszym piętrze pewnie co 10 minut, plus kolejne piętro być może co 5 minut. Także trzeba byłoby to wszystko przeliczyć, ile kosztuje wylanie wody na próżno, a ile podgrzewanie jej np co 10 minut. To są wyliczenia tylko z mojego doświadczenia, wariant pesymistyczny, ale tak to mniej więcej tam wyglądało. Jakby nie bateria termostatyczna pod prysznicem, można by sobie było zaserwować zimno-gorący prysznic. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...