Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Metalik


Recommended Posts

Gość Oszukany Klient
Napisano
Zakupiłem w tym sklepie płytki. Miały być dostępne od ręki jednak po wpłaceniu zaliczki dowiedziałem się, że części brak. Był czwartek, płytki miały być dostępne w poniedziałek. W poniedziałek poinformowano mnie, że w środę o godzinie 10.00. Niestety o 10.00 poinformowano mnie, że o 13.00. O godz. 14.00 p. Anna Dąbrowska była na obiedzie, ale udało mi się do niej dodzwonić, żeby usłyszeć, że płyki będą za 1,5 godziny. O godz. 16.30 inny pracownik poinformował mnie, że kierowca właśnie wyjeżdża z hurtowni w Szczecinie. Płytek nie dostałe, a wystarczyło poinformować mnie o tym o godz. 10.00 tak, abym mógł zakupić je gdzieś indziej. Jeśli kogoś stać na tracenie czasu i nerwy związane z brakiem profesjonalizmu, z jakim spotkałem się w sklepie Metalik to oczywiście to miejsce jest dla Państwa. Jeżeli natomiast od sprzedawcy oczekuje się rzetelności, a przede wszystkim prawdziwych informacji to sugeruję unikanie tego miejsca. Mam wrażenie, że natknąłem się na oszustów i w przeszłości będę unikał tego miejsca. Gorąco odradzam Państwu zakupy w firmie Metalik w Stargardzie Szczecińskim.
  • 3 lata temu...
Gość ewelina Visser
Napisano
Mamy zupelnie odmienna opinie na temat Firmy METALIC w Stargardzie Szczecinskim.Jestesmy zachwyceni bardzo mila obsluga i doradztwem.Na temat Pani Anny Dobrowskiej mozemy wypowiedziec sie tylko bardzo dobrze.
Zawsze dostepna,zawsze majaca czas na rozmowe z nami,dobrze doradzala w zakresie wyboru materialow.Caly skompletowany towar czekal na nas do odbioru bez zadnego spoznienia.Polecamy innym klientom.Firma godna zaufania.
Ten kontakt otrzymalismy od naszego znajomego,ktory do swojego nowo wybudowanego domu robil w tej firmie spore zakupy.
Ewelina i John Visser Hollandia
Gość ewelina Visser
Napisano
Mamy zupelnie odmienna opinie na temat Firmy METALIC w Stargardzie Szczecinskim.Jestesmy zachwyceni bardzo mila obsluga i doradztwem.Na temat Pani Anny Dobrowskiej mozemy wypowiedziec sie tylko bardzo dobrze.
Zawsze dostepna,zawsze majaca czas na rozmowe z nami,dobrze doradzala w zakresie wyboru materialow.Caly skompletowany towar czekal na nas do odbioru bez zadnego spoznienia.Polecamy innym klientom.Firma godna zaufania.
Ten kontakt otrzymalismy od naszego znajomego,ktory do swojego nowo wybudowanego domu robil w tej firmie spore zakupy.
Ewelina i John Visser Hollandia
  • 4 lata temu...
Gość Zadowolony
Napisano
Panie oszukany klient ... zdazaja sie rozne sytuacje nie z naszej winy a z winy dostawcy. Jesli chodzi o dostepnosc to nie mamy i nie mielismy plytek dostepnych od reki , nie jestesmy w stanie magazynowac tak duzy h ilosci pkytek nie jestesmy producentem ...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Cześć wszystkim! Chciałbym się z Wami podzielić moją opinią i doświadczeniem z produktem, który od jakiegoś czasu stosuję do wykańczania drewnianych podłóg i mebli – Osmo Hartwachs-Öl Original, czyli Wosk Twardy Olejny od Osmo. 🌿 Co to takiego? To wyjątkowe połączenie naturalnych olejów i wosków w jednym produkcie. Osmo stworzyło coś, co: chroni drewno przed wodą, brudem i ścieraniem, jest odporny na plamy (np. z wina, kawy, herbaty, coli czy mleka), pozostawia przyjemną w dotyku, naturalnie wyglądającą powierzchnię. Nie wymaga gruntowania ani szlifowania między warstwami. Produkt wnika w strukturę drewna i pozwala mu oddychać – nie pęka, nie łuszczy się, nie odpryskuje. 🛡️ Bezpieczeństwo Po wyschnięciu: jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin, nadaje się do zabawek dziecięcych (zgodność z EN 71.3), jest odporny na ślinę i pot (zgodnie z DIN 53160). 🧪 Skład Bazuje na naturalnych olejach roślinnych (słonecznikowy, sojowy, z ostu) i woskach, zawiera także pigmenty, parafiny i dodatki hydrofobowe. Co ważne – nie zawiera benzenu i spełnia normy emisji VOC. 🎨 Dostępne wykończenia i kolory Bezbarwne wykończenia: 3011 – Połysk 3032 – Satyna 3062 – Mat 3065 – Półmat Kolory transparentne: 3040 Biały 3041 Naturalny 3067 Jasnoszary 3071 Miodowy 3072 Bursztyn 3073 Terra 3074 Grafit 3075 Czarny 🪚 Gdzie stosować? Idealny do: podłóg drewnianych (lite deski, deski warstwowe, podłogi korkowe, OSB), mebli i blatów, innych drewnianych powierzchni wewnętrznych. 🧰 Jak nakładać? Powierzchnia musi być czysta, sucha i odpylona (maks. 18% wilgotności). Nakładamy cienką warstwę wzdłuż słojów drewna, np. pędzlem do dużych powierzchni, wałkiem mikrofibrowym, włókniną lub maszyną jednotarczową. Po 8–10 godzinach (bezbarwny) lub 24 godzinach (kolorowy/naturalny) możemy nakładać drugą warstwę. W przypadku podłóg warstwę kolorową nakładamy tylko raz, a wykończenie robimy zawsze olejem bezbarwnym (chyba że używamy koloru 3040 lub 3041 – wtedy można użyć ich również na końcu). 🧽 Pielęgnacja i renowacja Do czyszczenia używamy Osmo Wisch-Fix lub Pinselreiniger (do narzędzi). W przypadku renowacji często wystarczy jedna cienka warstwa na oczyszczonej powierzchni – bez szlifowania! 📦 Wydajność i opakowania Wydajność: ok. 24 m²/l (bezbarwny) do 30 m²/l (kolorowy/naturalny) Pojemności: 0,375 l, 0,75 l, 2,5 l, 10 l, 25 l (dla wersji bezbarwnej) 0,75 l, 2,5 l, 10 l (dla kolorowych/naturalnych) ⚠️ Uwaga praktyczna Pamiętajcie, by nie zostawiać nasączonych szmatek na powietrzu – mogą się samoczynnie zapalić! Trzymajcie je w metalowym pojemniku z pokrywką lub wypierzcie od razu po użyciu. Mam nadzieję, że ten post pomoże komuś, kto szuka trwałego i naturalnego rozwiązania do ochrony drewna. Osmo to naprawdę sprawdzony produkt – i przyjemny w aplikacji! Macie pytania albo własne doświadczenia z Osmo? Dajcie znać! Chętnie podyskutuję 😊 osmo-1.mp4
    • Na A... 21 cm.   https://allegro.pl/oferta/3x-mieszadlo-mieszacz-zywica-do-kotwa-chemicznej-koncowka-aplikator-11797721468
    • Strzykawka pozwala uzyskać dużą siłę nacisku a weterynaryjna ma większą średnicę wylotu, niewiele mniejszą niż oryginalne wyjście aplikatora fabrycznego.
    • O tym w ogóle nie pomyślałem ....a to da się tą zawrtość czyli tą kotwę strzykawką później wycisnąć, to jest na tyle rzadkie, że pójdzie strzykawką? Zaraz z ciekawości obejrze strzykawki weterynaryjne.  Dzięki za podpowiedź.
    • Wow, this is already an incredible journey, and you describe it all so well, I felt like I was following your every step! Building your dream home from scratch, with all the ups and downs, truly shows your commitment. The immense respect you have for your own project—your experience in construction—must have made this moment even more satisfying. And your wife's dream kitchen? I completely understand."😄
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...