Skocz do zawartości

DYWAN NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


julian666

Recommended Posts

Napisano
Wymyśl swój unikatowy dywan!
Od koncepcji przez projekt do realizacji.

Nasze dywany są wykonywane metodą handtuftingu.
Metoda ta pozwala na wykonanie dywanu w dowolnym kształcie, wielkości i wzorze, oraz zapewnia bezpośrednią kontrolę jakości. Dobór kolorów do każdego dywanu jest indywidualny, stąd każdy dywan wykonany tą metodą jest niepowtarzalny. Wszyscy się zgodzimy, że najlepsze dywany to połączenie komfortu i wygody z cieszącym oko oryginalnym wyglądem. Stąd nasze wysiłki w celu urozmaicenia wzornictwa. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonując dywany według ich projektów i na wymiar. Max 3x2 m

Zapraszam do obejrzenia mojego bloga:

http://dywanydesign.blogspot.com/

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Jeśli kogoś bardzo interesuje biznes to na pewno warto wejść na stronę https://ulozonybiznes.pl/ . Ja wszedłem i dużo się dowiedziałem.
    • O dzięki za tak ważne szczegóły wraz z potrzebnymi materiałami. Okno jeszcze tak dodam, że wymiarowo jest za małe, więc otwór ma okolo 1cm szerokości i głębokości 0,5-1cm około w tej chwili i trzy takie miejsca gdzie 1,5 jest. Czyli pianoklej i na koniec fugowanie silikonem w ciągu dalszym tak, czy jednak może akryl? Na zewnątrz zostalo wykończone silikonem i tynkiem. 
    • To trzeba zapianować powtórnie szczelinę  pianoklejem. Rurkę dozującą, wężyk ścisnąć kombinerkami, uformować, żeby wchodził w szczelinę. Rurkę wpychać głęboko  do zatrzymania, wtedy delikatnie wycofywać i dozować piankę. Starać się uzyskać ciągłość pianowania, dozując co kawałek dookoła futryny.   https://allegro.pl/oferta/tytan-60-sekund-szybki-pianoklej-uniwersalny-w-wersji-wezykowej-300ml-17086100860        Nadmiar obciąć drugiego dnia tapeciakiem. Na koniec, na wierzch fuga  silikonowa, najlepsza do wypełniania małych i średnich szczelin. Silikon  Soudal Silirub jest elastyczny, więc dobrze poradzi sobie z ruchami futryn okiennych i drzwiowych.   https://allegro.pl/produkt/soudal-silirub-2-neutralny-silikon-budowlany-i-szklarski-300-ml-bezbarwny-94c1bfd3-3ca1-4a71-8623-3add53c722c9?offerId=17615593030  
    • Czuć powiewy aktualnie  
    • A jest to szczelne, czy nie?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...