Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Izabell

Kolejnosc czynnosci

Recommended Posts

Mam do wykonania harmonogram budowlany i moze ktos napisałby mi przynajmniej kolejnośc czynnosci technologicznych przy wykonywaniu domku jednorodzinnego.

np.
1.Wykop dolu fundamentowego
2. Reczene wykonczenie i wykonanie lawy fundamentowej
3.deskowanie law
4.zbrojenie
5.betonowanie law
6rozdeskowanie law fund.
.
.
.
.

Potrzeba mi ok 40 kolejnych prac. Będzę wdzieczna za kazda pomoc icon_smile.gif

Mam do wykonania harmonogram budowlany i moze ktos napisałby mi przynajmniej kolejnośc czynnosci technologicznych przy wykonywaniu domku jednorodzinnego.

to co Ty wtedy będziesz robić?
oj, leniuszki, leniuszki :-) Edytowano przez Ireneusz Pasek (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• zeniu - już nikt bardziej nie potrafi kręcić jak ty...   Teorii spiskowej nie ma - tylko co bym nie napisał - to i tak swoją PRAWDĘ wymyślicie, spreparujecie swoje wytłumaczenia i będziecie ich bronić jak swojej wiary!!!!   Faktycznie podczytywaczem jestem od zamknięcia konta stacha, tego starego, a nowego stacha zarejestrowałem parę godzin temu...   Na razie musicie z tym żyć, Marcin zrobi z tym co będzie chciał, czy musiał, a jak mnie zbanuje, to wtedy wy będziecie szampana pić, tak, jak posądzacie o to Dagę... Tak że już teraz idźcie do Żabki, albo na stację benzynową, kupcie szampana i włóżcie do zamrażalnika... Będzie jak znalazł...   Ponoć Daga miała pić tego szampana po wyautowaniu Henia... Wy popijecie po wyautowaniu tego wstrętnego uroborosa, stacha i podczytywacza... Gdyby NA PRAWDĘ chciał zrobić porządek, to dawno ciebie tutaj być nie powinno... To prawda... I w jaki wstrętny sposób używał tego drugiego konta - podczytywacza - niech świadczą wszystkie dwa (trzeci dzisiejszy ) wraże, kgbowskie i aparatczykowskie sbowskie komuchowskie posty...  
    • Nie miałem pojęcia że ma dwa konta. Nie ma teorii spiskowej - obaj Panowie macie bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Nikt też nie robi z nikogo idioty, a od myślenia głowa nie boli.     Niestety ale taka sytuacja trwała od 3 lat (miał dwa konta) i jest to niezgodne z Regulaminem. Jak Redakcja wróci z urlopu to zrobi z tym porządek - ja nie mam takich kompetencji.
    • Witam ocieplam sciane styropianem grafitowym 15cm, niestety miałem chyba złego doradcę a zarazem pomocnika. Styropian przyklejony pianklejem Tytan eos, ale... doradził mi zrobić większe szczeliny niz powstaja ponieważ łatwiej bedzie je zapianowac na całą grubość styropianu czyli te 15cm. I tak jest cala sciana z szczelinami na wezyk około 5-6mm. Zapianowałem to też pianoklejem tytan eos bo ma własciwosci przenikania jak styropian. Co o tym myslicie? Napewno to droższy wariant, niż klejenie na styki i troszke piany na szczeliny. Z góry dziękuje za odp.
    • Hej,   Dostałem od znajomego informację, że pole rolne 1.7 ha zostało sprzedane inwestorowi, który dzieli to na działki i zamierza sprzedawać. Sprawdzałem geo mapki, pole nie jest jeszcze podzielone - kupiłem księge wieczystą, nie znalazłem żadnej informacji o podziale.   Zależy mi bardzo na tej lokalizacji i działce budowlanej w tym terenie, dlatego chciałbym być jednym z pierwszych którzy zakręcą się przy temacie. Gdzie polecacie się przejść, żeby zdobyć jakieś informacje o inwestorze, czy podziale działek itd? Myślę, żeby pojechać do urzędu i kupić MPZP, może tam coś znajde interesującego, macie jeszcze jakieś rady?
    • to sie nazywa kręcenie no i  obojętne jedno czy dwa konta Stacha - bo istnienie nawet jednego obala twierdzenie Marcina  o braku teorii spiskowej  gwoli logiki ....
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...