Skocz do zawartości

Dom pod kasztanem 2 /Archon +


Marta Z

Recommended Posts

Oglądałam Dom pod kasztanem 2 i sobię myślę, że wymyślono podchwytliwe ceny. Tanio więc warto budować, a czy się ceny sprawdzą "tylko pan Bóg wie" (cytuję z projektu, strona z inernetu). Dla zachęty jeszcze wzmianka , że może być taniej niż piszą (!).
Data wykonania kosztorysu: IV kwartał 2005r
Roboty budowlane: 130.970,00 zł
Roboty instalacyjne: 21.320,00 zł
Ogółem - całkowity koszt budowy: 152.290,00 zł
w tym stan surowy zamknięty: 69.565,00 zł
w tym stan surowy otwarty: 57.310,00 zł
w tym roboty wykończeniowe: 73.655,00 zł
Podane powyżej koszty przewidują wykonanie robót systemem zleconym przez przedsiębiorstwo budowlane. Koszt ten rzeczywiście ulegnie obniżeniu przy wykonawstwie systemem gospodarczym, w zależności od wielkości własnego wkładu pracy i użytych materiałów. Ale gratuluję architektowi licencia poetica...
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
icon_rolleyes.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif
Cytat

Oglądałam Dom pod kasztanem 2 i sobię myślę, że wymyślono podchwytliwe ceny. Tanio więc warto budować, a czy się ceny sprawdzą "tylko pan Bóg wie" (cytuję z projektu, strona z inernetu). Dla zachęty jeszcze wzmianka , że może być taniej niż piszą (!).
Data wykonania kosztorysu: IV kwartał 2005r
Roboty budowlane: 130.970,00 zł
Roboty instalacyjne: 21.320,00 zł
Ogółem - całkowity koszt budowy: 152.290,00 zł
w tym stan surowy zamknięty: 69.565,00 zł
w tym stan surowy otwarty: 57.310,00 zł
w tym roboty wykończeniowe: 73.655,00 zł
Podane powyżej koszty przewidują wykonanie robót systemem zleconym przez przedsiębiorstwo budowlane. Koszt ten rzeczywiście ulegnie obniżeniu przy wykonawstwie systemem gospodarczym, w zależności od wielkości własnego wkładu pracy i użytych materiałów. Ale gratuluję architektowi licencia poetica...


lepsze m 4 icon_confused.gif:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...