Skocz do zawartości

ważne pytanie- trudny sąsiad


Recommended Posts

Witam wszystkich po raz pierwszy i od razu z takim zyciowym problemem.
Mam takie pytanie , jeden gość strasznie mnie wnerwia i mam zamiar zrobic z nim porządek bo przed całym światem udaje, że jest bardziej święty od papieza a tymczasem jego posesja pełna jest samowoli budowlanych a szambo jakie sobie wybudował ma wymiary 5 x 10 m i jest w całości pozbawione dna i wszystko sobie w pieknie idzie do ziemi i zatruwa wode w najlepsze. Gdzie takie sprawy jak samowola budowlana i to szambo zgloscić ,zeby jak najlepiej i skuteczniej ustawili go do pionu
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Guest_azile666_*
Cytat

Samowolę budowlaną powinieneś zgłosić do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego


współczuje ja mam też takiego sasiada tylko że po złości sciągnął siatke z ogrodzenia jestem nowym właścićielem działki i chciałam być wporzadku i pokryć polowe kosztów tego starego ogrodzenia żeby nie musieć stawiać niepotrzebnie nowego ale on się nie zgodził i zdjął siatke oczywiście musze w takim wypadku postawić nowe ale poco????? prosiłam że mam pieska i musi być ogrodzenie ale on na to że on nie musi bo oni nie śą złodziejami i nie musza się odgradzać jak dla mnie to czysta złośliwość nawet wiem dlaczego bo jenu pasowała ta działka bo graniczy z jego ale właścicielka sprzedała mnie dlatego się mści co mi radzisz??????????????????????/ icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...