Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Firma Handlowa MAX-FLIZ


Recommended Posts

Gość Paweł
Fatalny sklep. Łaske robią że dostarczą towar gratis (25 km od Krakowa) przy zakupach za prawie 20 tys zł. Towary jakościowo słabe. Kupiłem lustro za 1600 zł (Etrusca 160x40), wokół (przy brzegach) było wiele miejsc w których powłoka pod szkłem była uszkodzona. Po odwiezieniu na magazyn okazało się że cała seria którą posiadają ma takie same wady. Pieniędzy nie chcieli zwrócić ponieważ nie dowiozłem elementów mocowania (kilka śrób i haczyków) - ekipa która wykańczała mi łazienke przy mnie otwierała to lustro i od początku tych elementów mocujących tam nie było. Następnego dnia dostałem telefon że znaleźli dla mnie lustro pozbawione wad i że moge je sobie przyjechać odebrać. Lustro odebrałem (również bez elementów mocujących!!!), posiada też małą wadę (mniej widoczną niż w poprzednim egzemplarzu) ale mam dość użerania się z Max Flizem i sprawę odpuszczam. Dodatkowo, przy reklamacji lustra poprosili o fakturę na podstawie której wystawili mi dokument zwrotu lustra na magazyn, ale faktury już z powrotem nie otrzymałem (przy odbiorze \"pozbawionego wad\" upomniałem sie o fakturę ale nie potrafili jej znaleźć). Zakupy robiłem pod koniec listopada (21.11.2010), z łaską wielką dostałem dowóz gratis (w BOZie w Krk przy zakupach za 2 tys zl za dowóz z podobnej odległości zapłaciłem 95 zł), a w grudniu zrobili promocje cały asortyment -22% (czyli jestem \"w plecy\" około 1.5 tys zł robiąc zakupy w listopadzie). Obsługa w salonie - przy trzech moich wizytach w tej firmie pierwszy konsultant był OK, drugi w miare, trzeci tragedia i dramat (np. nie był w stanie podać mi ceny towaru który mają na ekspozycji - stelażu Geberita). Generalnie - magazyn fatalny, obsługa na sklepie zależy jak się trafi, ceny z kosmosu, a towar jakości made in China. Nie polecam nikomu. Podobne jakościowo produkty można kupić na alegro za 1/4 ceny w Max Flizie. Jeśli już ktoś bardzo nie chce kupować przez internet, to o niebo lepszym wyborem jest np. Heban albo BOZ. Polbliskiego Bomaru nie oceniam bo nie robiłem tam zakupów.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...