Skocz do zawartości

Jak usunąć stare rolety wewnętrzne


Recommended Posts

Witam.Chciałbym zamontować rolety zewnętrzne ale wcześniej muszę usunąć stare mocowane wewnątrz na skrzydłach okiennych.Rolety te wraz z prowadnicami mocowane są na specjalnej taśmie samoprzylepnej,która bardzo dobrze trzyma.Mam pytanie.Czy jest jakiś skuteczny sposób by je usunąć nie pozostawiając śladu po kleju na skrzydle okiennym?Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Sam widzisz... Jest gorzej, niż sobie wyobrażałem... Pod samą płytą strach przechodzić a tu jeszcze takie wielkie obciążenie tymi ścianami ceglanymi i wyposażeniem pokoiku... To jest naprawdę poważne zagrożenie...
    • Zrobiłem teraz dokładne zdjęcia 
    • Nie popieram. Szkło nie dość, że ciężkie, to jeszcze może się stłuc i oprócz poważnych strat w zawartości, może jeszcze poranić ludzi. Dlatego też, aby wyeliminować zagrożenie, rekomenduję takie rozwiązanie   Pojemność wg potrzeb, jest wybór.  
    • Jesteś inżynierem, ale raczej nie elektrykiem, gdyż użyte określenia są jak najbardziej poprawne. Jedyne do czego bym się przyczepił to słowo "elektryk", pod którym Autor rozumie samochód o napędzie bateryjnym. To określenie mnie drażni, bo ja sam jestem elektrykiem, ale na pewno nie dam się "ładować". Żadnym prądem. Natomiast akumulator ładuje się prądem (elektrycy określenia "prąd" i "natężenie prądu" stosują zamiennie, są to określenia tożsame), co wie każdy samochodziarz, nie tylko elektryk, czyli dostarczanie energii do akumulatora to jest właśnie proces ładowania prądem. Gdybyś jeszcze wziął pod uwagę wzór na energię elektryczną przesyłaną, to przy stałym napięciu, zależy ona właśnie od natężenia prądu i czasu jego przesyłu. Czyli moc razy czas  Wszystko się zgadza, proszę pana. określenia są poprawne.   Jedno co mnie drażni u laików, to stosowanie określenia "napięcie prądu". I powtarzam tak przy okazji, po raz kolejny, że określenie "napięcie prądu" nie istnieje! Istnieje pojęcie "napięcie elektryczne", ale nigdy nie ma "napięcie prądu". Prąd nie ma napięcia, bo napięcie to różnica potencjałów, a więc różnica między czymś, a czymś. I te dwa punkty (miejsca) musimy określić, aby mówić o napięciu pomiędzy nimi.    I nawet jeśli potocznie takich punktów nie definiujemy, to w domyśle wiemy, że jednym z nich jest ziemia z potencjałem zerowym. 
    • Nasza ostatnia modernizacja obiektu obejmowała instalację nowej wagi platformowej od ceny wag https://vagar.pl/ . Ten element wyposażenia miał kluczowe znaczenie dla usprawnienia naszych procesów pomiarowych. Waga platformowa jest solidna, zapewnia spójne i wiarygodne pomiary, co ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Przejrzysta komunikacja i wsparcie ze strony dostawcy pomogły nam wybrać najlepszą wagę do naszych potrzeb, zwiększając naszą ogólną produktywność i dokładność. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...