Skocz do zawartości

cena domu za m2 w stanie surowym zamkniętym


Recommended Posts

Cytat

Czy uważacie, że 2,5 tys zł za m2 w stanie surowym zamkniętym jest ceną korzystną? Proszę o odpowiedź osoby bardziej zorientowane w temacie niż ja...



Myślę że oborę można postawić taniej icon_lol.gif - oczywiście żart

Nie podałeś żadnych informacji co, gdzie i jak budujesz ? W jakim czasie planujesz to postawić ? Jaka technologia itp.

Żeby to zobrazować spróbuj mi powiedzieć czy 20.000 zł za samochód to dobra cena ?? icon_rolleyes.gif

Jak zwykle w takim temacie nie bardzo da się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Jeśli jesteś w stanie tyle wydać i nie znajdujesz nic taniej to można powiedzieć że jest to dla Ciebie korzystne.


Pozdrawiam
Link do komentarza
mam w planach budowę domku jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 100m2. Nie bardzo orientuję się w aktualnych cenach na rynku nieruchomości...a macie może jakies doświadczenia związane z budową Waszych domów? jak długo trwała, z jakich korzystaliście materiałów?
Link do komentarza
Cytat

mam w planach budowę domku jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 100m2. Nie bardzo orientuję się w aktualnych cenach na rynku nieruchomości...a macie może jakies doświadczenia związane z budową Waszych domów? jak długo trwała, z jakich korzystaliście materiałów?



To nadal trochę wróżenie (gdzieś na forum jest dyskusja o wróżkach - tak na marginesie). Myślę że warto popytać osoby które budowały w Twojej okolicy - przy okazji może znajdziecie fajnego wykonawcę.

Ceny średnie mają to do siebie że są średnie i niekiedy nie oddają rzeczywistości. Kiedy ja zaczynałem to często spotykałem się z ceną 2,5 tys za metr.

Chcąc mieć lepszy obraz można zrobić profesjonalny kosztorys.

Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...