Skocz do zawartości

III Ogólnopolski Salon Dekarski 2010


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
Napisano
Witam.

III Ogólnopolski Salon Dekarski już za 8 dni!

Program trzeciej edycji to 14 warsztatów - wiedza, bez której nikt nie powinien wybierać się na dach oraz tematy dla najlepszych, m.in.
- Termoizolacje - folie paroprzepuszczalne – mity i fakty,
- Projekt i przygotowanie dokumentacji do realizacji dachu płaskiego,
- Nietypowe dachy, nietypowe technologie – konstrukcja i pokrycie,
- Mykologia. Ochrona przed korozją biologiczną w robotach dachowych,
- Wole oczka i okapy,
- Nietypowe konstrukcje ciesielskie,
- Błędy w obróbkach blacharskich, rynnach i dachach metalowych, sposoby ich unikania
- Jak pracuje dekarz – doświadczenia najlepszych,
- Poddasze - okna dachowe, akcesoria - prawidłowe techniki montażu,
- Nowoczesne narzędzia dekarskie,
- Maszyny dla cieśli i dekarzy – wciągarki, wyciągi masztowe i dźwigi.

Prowadzący to ekstraklasa polskiego dekarstwa, m.in.
Jerzy Ptak (wykładowca Akademii Sztuki Dekarskiej),
Krzysztof Patoka (przedstawiciel Marma Polskie Folie),
Igor Pilutkiewicz (przedstawiciel Rheinzink),
Edmund Ratajczak (Expronad).

Pełny program i formularze zgłoszeniowe dostępne są na www.salondekarski.pl.

Udział w targach potwierdziły 53 firmy producenckie – w stoiskach odbywać się będą pokazy, prezentacje i szkolenia. Asortyment to pokrycia dachowe, ocieplenia, akcesoria, systemy izolacji i odwodnień, a także szeroki wybór narzędzi i maszyn stworzonych specjalnie dla potrzeb dekarzy, blacharzy i cieśli.

Pierwszego dnia (26 listopada) uczestnicy będą mogli wziąć udział w Turnieju Mistrzów, w którym czteroosobowe drużyny rywalizować będą o miano najlepszych. Składy zespołów są dowolne, np. przedstawiciele stowarzyszenia, firmy wykonawczej lub grupa znajomych. Turniej polega na wykonywaniu fachowych zadań w stoiskach firm producenckich. Dla najlepszych przeznaczone są nagrody - zestawy narzędzi, rabaty na produkty i upominki reklamowe.

Organizatorem III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego jest Biuro Targów Interservis, współorganizatorami Polskie Stowarzyszenie Dekarzy i wortal dachowy.pl.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo Dachy, medialnie współpracują również czasopisma: Nasz Dekarz, Dekarz & Cieśla, Warstwy – Dachy i Ściany.
Patronami regionalni są: Dziennik Łódzki, Radio Łódź, TVP Łódź.

Wariantów uczestnictwa jest wiele - od 20 zł do 70 zł. Szczegóły dotyczące cen tutaj.

W razie pytań proszę o kontakt:
salondekarski@salondekarski.pl
42 637 12 15 w. 111


Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Budowa jest w toku, przynajmniej na papierach. Zostało wydane pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego, został założony dziennik budowy, na bramie wisi nawet tablica informacyjna oznajmiająca budowę domu, zostały zainstalowane skrzynki: elektryczna z prądem budowlanym, na geoportalu wszystko pięknie wrysowane... Papier przyjmie wszystko, a ciężki sprzęt jeździ sobie bezkarnie po drodze o ograniczonym tonażu, gdyż inwestor ma pozwolenie na przejazd ciężkim sprzętem ze względu na rozpoczętą inwestycję. 
    • A to Polska właśnie.      Wszystko się zgadza i powołujesz się na odpowiednie przepisy. Taka sytuacja jednak w tej chwili nie leży w kompetencjach PINB. Dopóki nie ma nic wybudowanego nie PINB a Wydział Budownictwa jest właściwym organem mającym obowiązek zająć się tą sprawą. Choć wydaje się to nieco dziwne, ale tak jest i musisz się zwrócić do właściwego organu. Do pisma warto dołączyć jakieś wyroki sądowe w podobnych sprawach, które znajdziesz bez problemu w necie, a także jakąś opinię prawną np. takie coś: https://prawobudowlane-blog-buniak.pl/samowolna-zmiana-zagospodarowania-terenu/ dlatego że Wydziały Budownictwa interpretują zapisy na które się wyżej powołujesz, bardzo dowolnie. Więc warto naprowadzić ich na właściwy tor rozumowania. Dla normalnie działającego Wydziału Budownictwa już samo utwardzenie całej działki powinno być dowodem na zmianę sposobu zagospodarowania niezgodnego z WZ i oczywiście do tego datowane zdjęcia, bo przed kontrolą zapewne ucieknie z pojazdami.   To co piszę nie jest teorią bo miałem dwa podobne do Twojego przypadki na dwóch niemal sąsiadujących ze sobą działkach. Jedna sprawa została definitywnie załatwiona, druga jest jeszcze w toku z dobrymi rokowaniami.    
    • W każdym piśmie cytuję art. 59 ust. 3 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym : Samowolna zmiana zagospodarowania terenu to pojęcie ukształtowane przez doktrynę i orzecznictwo, do którego stosuje się przepis art. 59 ust. 3 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Jest to faktyczna, funkcjonalna zmiana wykorzystywania terenu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.   ŻADEN URZĄD NIE ODNIÓSŁ SIĘ DO TEGO ARTYKUŁU 
    • Mam kopię pism do powiatowego, do Wojewódzkiego, do gminy... Nieoficjalnie powiedziano mi że nic nie zrobię bo facet ma dobre znajomości. Tak, mam całą teczkę pism. Dla nich nie ma problemu, inwestor jest uprzedzany o terminie wizyty, inwestor wywozi ciężki sprzęt z placu dzień wcześniej więc problemu nie ma. Dziwi mnie to, że nikt nie zwraca uwagi na maile ze zdjęciami, które przedstawiają inny obraz sytuacji. Wojewódzki inspektorat twierdzi, że powiatowy wykonuje czynności zgodnie z procedurami, zachowując terminy na odpowiedź na pisma, mimo iż od roku nie została podjęta w tej sprawie żadna decyzja. 
    • Ten inspektorat to masz na myśli PINB? 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...